Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2.5 éves gyermeknél hol...

2.5 éves gyermeknél hol mérünk testhöt? végbél, hónalj, fül?

Figyelt kérdés
2013. jan. 10. 13:00
 1/10 Timóca Szamóca ***** válasza:
84%

Ne kínlaszd a végbeles méréssel....

Hónálj!!!!Ültesd az öledbe,tedd a hóna alá,aztán öleld át,h ne csússzon ki.Addig játszatok.

2013. jan. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%

Jaj nehogy a fenekébe tedd ekkora gyereknek a hőmérőt.

Nyugodtan a hóna alatt.

2013. jan. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én a nem egészen 2 évesemnek is a hónaljába mérem. Igaz ez ellen is hadakozik, de a végben méréstől meg lilára ordítja a fejét.

A fülhőmérők meg nem a legbízhatóbbak.

2013. jan. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%

Vagy fülhőmérőzünk, vagy hónalj. De ő másfél. Jobban izeg-mozog.

Végbélben én sem preferálom. Emlékszem még arra is mikor kicsi voltam és nekem mérték ott. Brr.

Még attól is lelkifurkám van, ha kúpot adok a gyereknek...

2013. jan. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
én a fenekébe mérem,mert csak azt tűri.Hónaljba kitépi magát a kezemből,nem lehet normálisan megmérni.A fenekébe szó nélkül tűri.Nyilván ha nem lenne jó neki,én se mérném ott,de ha igy tudom neki megmérni normálisan,akkor még marad ez a módszer.
2013. jan. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is hónaljban mérem neki, mostmár értelmes, elmagyarázom, hogy ez mi, hogy beteg lehet, muszáj megnézni, hogy nem-e lázsa, stb, stb., megnézheti, megfoghatja, nyomkodhatja kicsit, és utána bekapcsolom a TV-t, és hagyja szépen.
2013. jan. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Több digitálisunk is van, de nekem is és neki is alig méri ott a hőt, pedig higyjétek el jól csinálom.

Nekünk nagyon fontos a lehető legpontosabb hő megállapítása (extrém magas lázra hajlamos, ma reggel is 39,4 fokra ébredt a 2,5 éves lányom)ezért én szájban, nyelv alatt mérem neki

2013. jan. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%

soha egyetlen egyszer sem mértem végbélben a fiam hőmérsékletét,pedig 3,5 éves,és jópárszor volt már lázas

mindig hónalj

2013. jan. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

3,5 éves és én még popsiban mérem, nem ugrál, nem tiltakozik.

Hónaljban is mértem neki, de úgy éreztem túl alacsonyat mutat, ezért megmértem popsiban, és jól tettem. Az eltérés egy egész Cfok volt.

2013. jan. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
0%
mi végbélben mérjük még, tűri, nincs vele baj.
2013. jan. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!