Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 20 honapos lanyom nem eszik...

20 honapos lanyom nem eszik vacsorara kenyeret. Mit adhatnek helyette neki vacsorara? Vacsoraotleteket varok!

Figyelt kérdés
2013. jan. 8. 08:22
 1/8 anonim ***** válasza:
tejbegríz, tojás, virsli, vagy ami ebédre volt.
2013. jan. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
vagy bundáskenyér??
2013. jan. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nálunk csak a kenyér csücsök megy . vagy vajas lekváros kenyér na azt szeret :)
2013. jan. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Mara Acoma ***** válasza:

Kiflikarikák kidíszítve. Nekem imádta a lányom, mindig csináltam rá mintát vajjal-lekvárral, vagy virsli is mehet rá stb.

A tejberizs is laktató, párolt zöldség csirkemellel,babapiskóta tejjel, túrórudi kiflivel vagy zsömlével (volt, hogy rákentem a vaníliás túrókrémet a zsömlére. A mai napig szeretik, pedig már kiskamaszok)

2013. jan. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
zabkása
2013. jan. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálunk az a vacsora, ami az ebéd is volt, vagy palacsinta, rántotta (lányomna bele sütöm a kenyeret) gofri, tócsni, virsli kolbász hasáb burgonyával, meleg szendvics, fánk, péksüti
2013. jan. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az enyémek sem eszik meg a kenyeret, viszont az abonett kenyér, vagy kétszersült bármilyen mennyiségben jöhet, bármivel. :)) A nagy 4,5 éves, a kicsi 2 éves
2013. jan. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Zabkása, tejbegríz, tejberizs. A fiam szereti a kenyeret nagyon, de azt inkább uzsonnára kapja.
2013. jan. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!