Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi lehet a baja a 11 hónapos...

Mi lehet a baja a 11 hónapos fiamnak?

Figyelt kérdés
11 hónapos fiamnak sokszor van hogy folyik az orra. 28.án 39 fokos láza volt. Szerencsére el múlt. Rengetegszer van hogy nagyon csúnyán köhög ami szerintem fáj is neki. Nagyon nyűgös szokott lenni de mégis sokszor nem alszik. Nagyon keveset eszik. Nagyon nehezen tudunk bele imádkozni enni valót. Több dologra is gondoltam. Gondoltam hogy jön a foga. De mikor jött akkor mindig sok kakija volt most ez nem igaz. Gondoltam hogy a tél hideg miatt. Mindig figyelek hogy jó alaposan fel legyen öltözve. Talán valamiért nem bírja a telet. Cicizni is alig akar mostanában igaz ez lehet amiatt hogy már nincs annyira szüksége rá. Mikor itthon vagyunk van rajta egy harisnya meg egy bady. Az orrfolyás köhögés van hogy elmúlik de vissza jön a többi meg egyáltalán nem múlik.
2013. jan. 4. 21:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom, mi lenne, ha elvinnéd egy orvoshoz? Köhög, 39 fokos láza volt, nem alszik, nem eszik, mi a jó élet lenne, ha nem tippelgetnél, hanem elvinnéd egy rohadt orvoshoz???
2013. jan. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
mondjuk torokgyulladás, az magas lázzal jár. Fájhat is neki. Orvoshoz kellene menni, ha nem javul, én mindig viszem, ha lázasak, mit szenvedjen.
2013. jan. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

mandulagyulladás. tipikus tünetek. 2kisfiunk van, mindkettővel sokat bajlódunk de jobb lenne ha dokinak megmutatnád minél hamarabb...ez nem játék. ha már láza van akkor kell gyógyszer.

Nekünk a kicsinél 3 éves és sajnos volt már úgy két kisebb tüdőgyulladása hogy nem is volt lázas.... csak köhögött, orvoshoz vittük, adott beutalót rtg-re és ott derült ki.

jobbulást.

2013. jan. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Amúgy sorolom:

- torokgyulladás,

- mandulagyulladás,

- tüdőgyulladás,

- mellhártyagyulladás,

- influenza.

És voltaképp a lista szinte végtelen... De nyugodtan keresgélj neten, az orvosok úgyis mind buták és nem értenek az ilyesmihez, a diplomát mindegyik csak a piacon vette, a Google sokkal többet tud!

2013. jan. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hétfőn elviszem. Köszönöm a válaszokat
2013. jan. 4. 22:06
 6/10 anonim ***** válasza:
Hogy köhög? Szakad fel neki, vagy szárazon, erőltetetten, úgy mint a kutyaugatás?
2013. jan. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez most komoly, hogy 39 fokos láza volt a gyereknek egy héttel ezelőtt, azóta köhög és nem eszik, és nem vitted el orvoshoz a héten?? Talán nem kéne várni hétfőig, hanem holnap reggel irány az ügyelet!
2013. jan. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
22:17 száraz
2013. jan. 4. 22:42
 9/10 anonim ***** válasza:
Az nem jó! Nem ugatós neki?
2013. jan. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem ugatós neki. Párom és én is meg vagyunk fázva. Gondoltam el kapta tőlünk csak mivel neki gyengébb az immunrendszere ezért jobban meg betegedett.
2013. jan. 5. 11:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!