Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van hóközi kifizetés a Magyar...

Van hóközi kifizetés a Magyar Államkincstárnál?

Figyelt kérdés

Ha igen akkor mikor?Október 19-én adtam be a gyes kérelmet, november 7-től vagyok jogosult rá.De december elején egy árva petákot sem kaptam, bementem megkérdezni, hogy mi a helyzet.Kiderült, hogy hiányzik a gyed lemondó nyilatkozat (amit én nem kaptam meg az oep-nél ezért nem tudtam csatolni a kérelemhez).Ezt pótoltam, majd telefonon felhívott az ügyintéző, hogy kell az Oep-től egy igazolás, hogy mettől meddig kaptam gyedet.Be is vittem hétfőn, a hölgy aranyos volt, rögtön intézte is a dolgot, sürgősségi e-mailben elküldte a bescannelt papírt, majd még aznap postára is adta az Államkincstárnak.Aztmondta, ha keddig beérkezik az összes adat az ügyintézőhöz, akkor aznap ki is utalják a gyest hóközi utalásként.Tegnap nem jött semmi, így ma reggelre vártam de még mindig semmi:(

Számítsak még rá a héten?Mikor van hóközi utalás a Mák-nál?Sehol nem találom :(


2012. dec. 19. 15:16
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem ma fizettek egyszeri anyaságit és kb egy hete családi pótlékot, nem tudom ez segít-e neked. Mindkettő igénylést pár nappal előtte adtam be, nem is vártam már idén.
2012. dec. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen van hóközi kifizetés ,én onnan tudom,hogy amikor a kisfiam tartós beteg igazolását leadtam,akkor valamikor hóközben váratlanul jött az sms,hogy megjött az OTP-s számlámra a visszamenőleges és az adott hónapra járó emelt családi pótlékot is .
2012. dec. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is hóközi kifizetésben küldték a családi pótlékot visszamenő hónapra.
2012. dec. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én egyszer 24-én kaptam hóközi kifizetést és 8-án adtam be a kérelmeket,így feltételezem hogyha minden megvan kb.2 hét.
2012. dec. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!