Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikortol ne furodjek a kisfiam...

Mikortol ne furodjek a kisfiammal? Most 20honapos.

Figyelt kérdés
2012. dec. 17. 19:28
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Amikor majd látod, hogy zavarja. ha ehhez szokik hozzá, elég későn fogja zavarni. :)
2012. dec. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%

Én nem várnám meg, hogy őt zavarja.

A kérdésre válaszolva: amíg szoptatod, addig természetesen, utána én nem fürdenék vele együtt. De aki 3 éves korig teszi, az is rendben van. Később semmiképpen.

2012. dec. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%
én soha nem fürödtem együtt a kislányomal.
2012. dec. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%

enyém 3 múlt :)

mi sokszor fürödtünk együtt kiskorától, majd 2,5 évesen elkezdte kérdezgetni, hogy nekem miért nincs fütyim? :D na akkor azt mondtam, hogy itt elég is volt, de azóta úgy 2 hetente 1x megkér, hogy üljek be mellé, akkor beülök, de már inkább apával szokott pancsolni :)

2012. dec. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%
Mi néha együtt fürdünk a kisfiammal. Szokott apával is fürdeni. Most 2,5 éves múlt már. Ha kérdez valamit, akkor őszintén válaszolunk és így le is van rendezve a dolog. Nálam az volt zavarba ejtő mikor a wc-n ülve akart benézni a lábom közé. :) Na az komoly helyzet!! Amúgy 2 éves kora óta érdeklődik a különbséget után. Ez a cicire, a hosszú hajamra meg mindenre igaz.
2012. dec. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
63%
3 év 3 hónapos a fiam, együtt fürdünk (kivéve azokon a napokon). Nem zavarja. Hogy meddig fogok még vele fürdeni, nem tudom.
2012. dec. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
soha nem fürdök együtt a fiammal, nem tartom egészséges dolognak.
2012. dec. 18. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyszer ult be hozzám a kislányom, mert bepisilt és teljesen átt kellett oltoztetni. Soha sem furodtem és nem is fogok egyutt furodni a gyerekkel. Nem tartom egészséges otletnek foleg egy kisfiunál. Egy felnott emberen azért olyan baktériumok, gombák vannak, amit nem szeretnék átadni a gyerekemnek.

2 éves kislány anyukája

2012. dec. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!