Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Graco Junior gyermeküléssel...

Graco Junior gyermeküléssel elégedettek vagytok?

Figyelt kérdés

[link]


Hamar lekopik a minta?



2012. dec. 16. 10:05
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem nem a mintával van baj ezzel az üléssel.

Mi a 2. kocsinkba vettük, oviba szállítósnak, de egy nagyobb fékezésnél a 23 kg-os gyerekemmel együtt fordult ki az ülésből!!!

Másnap már nem ült benne a gyerek!


Semmit sem ér, nem véd, nem lehet biztonságosan bekötni!

Ha be van kötve és "megrázod" akkor is össze-vissza lötyög.

Egy jó ülés bekötve max.5 cm-t mozdulhat ki!!!

Ez min. 25 cm-t fordult.

Én nem ajánlom!

2012. dec. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Akkor milyet ajánlanál?


Ez a kategória már mindd a biztonsági van bekötve, igazából az autó övének kéne a gyereket az artaüléssel együtt a kocsi üléséhez t

2012. dec. 16. 12:56
 3/9 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az első válaszolóhoz.Nem jó ez az ülés,egy rakás .... Mi maxi cosi rodi xp-t vettünk.


[link]

2012. dec. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A maxi cosi az dönthető?
2012. dec. 16. 13:22
 5/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Tudom, hogy ez már a 3 pontos övvel köthwtő.

3 gyerekem van...


Sok-sok ülést kipróbáltunk, köztük ezt is.

Most ebben a súlykategóriában Cybey Solution ülésünk van.

2012. dec. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ez az ülés nem megfelelőt minősítést kapott az adac teszten tuti nem venném meg.
2012. dec. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Megnéztem a teszteket, igazából biztonságosnak biztonságos, csak nem a legkönnyebben kezelhető, pedig nekem a többihez képest annak tűnt, valamint az anyagok nem mindd környezet barátok benne.

Igazából tetszett az ülés, szép a mintája, huzata könnyen levehető, 10 perc autókázss után sugárban rókázik a lànyom, olyan ülés kell, amiről könnyű levenni mosni a huzatot.

Na meg ennek olyan jó a fejtámla emelője, az öv bekötője.

Még a maxi cosi Air protecten gondolkodom.

Nekem a cibex nagyon beépített, fejpárna nélkülitnszeretnék, abba nagyon izzadna a lányom, na meg széles kell, amiben overálban is elfrér. Azáz nem lényeg, csak hogy az elvárásaimnak megfeleljen.

2012. dec. 16. 21:42
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor nem jól nézted ez az ülés pont a biztonságra kapott nem megfelelő értékezlést a többiben átment volna.
2012. dec. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!


A Cybex-es 3 gyerekes anyuka vagyok.

Nekem a 26 kg-os gyerekem overállban lazán elfér benne. A fejtámlája tökéletes. A huzat 3 perc alatt levehető, mosható és baromi gyorsan szárad. Fiam is háynt már be kocsiba, isteni volt...viszont az ülés huzata olyan, hogy akkor hirtelenjében popsitörlővel megtöröltem. Mire hazaértünk folt sem volt rajta.


Persze utána kimostam azért :)


A Graco Junior az Adac teszten nem megfelelő minősítést kapott biztosnág szempontjából...

2012. dec. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!