Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Karácsonyra kétévesnek megéri?

Karácsonyra kétévesnek megéri?

Figyelt kérdés
[link]
2012. dec. 8. 16:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%

egy ideig biztos !

nekünk beszélő hörcsögünk van

mármint úgy beszél hogyha a lányom mond vmit akkor hörcsöghangon visszamondja ugyanazt.

tavaly kapta karácsonyra, sláger volt sokáig, most már csak néha néha.

2,5 éves kislány

2012. dec. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Én nem venném meg, nekem 2 éves és 4 hónapos a lányom. Neki az ugráló póni jön be, olyan mint a Rody csacsi, csak póniban. Inkább valami ilyesmit vennék már neki, ha még nem lenne, mert most már egyre több szerepet kap a mozgás, hogy minél többféle mozgásformát ki tudjon próbálni, egyensúlyérzéket fejleszteni, stb.
2012. dec. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ez inkább kicsit kisebb gyereknek való, ráadásul nem is olcsó ahhoz képest hogy nem sokáig fogja szerintem használni.A kislányomnak(2,5 éves) most karácsonyra játszósátort vettünk és golyóvezető játékot, egy mickey egér kártyát(párosítóst) meg persze 1-2 ruhadarabot, édességet.Én inkább a készségfejlesztő játékok felé hajlok.2 éves szülinapjára kis konyhát kapott.
2012. dec. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Én sem venném meg. Esetleg egy, másfél éves korig.
2012. dec. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

most volt a szülinapjuk, kaptak konyhát, szerelőműhelyt, most karira kapnak fa készségfejlesztőket, de akarnék valami ilyet is

köszönöm a válaszokat

2012. dec. 8. 17:06
 6/11 anonim ***** válasza:

ezt én se venném már meg évesnek. enyém 2x ült ilyenen, egy játszóházba van, 1,5 évesen kipróbálta de nem izgatta többet, pedig többször is léett volna alkalma rá.


inkább nézzél gumi ugráló csacsit, az nagyobb, olcsóbb, praktikusabb :)

2012. dec. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

[link]



ilyenre gondolok

2012. dec. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2 évesnek nem venék ilyett. müanyag motort,fa futobiciklit,és olyat amitt a 6 hozászolo irt.
2012. dec. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ne vedd meg! GYorsan meg fogja unni, és szerintem már nagy neki.

Inkább felfújhatós ugráló csacsit vegyél, vagy olyat amivel mozoghat.

[link]

2012. dec. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Lebeszéltetek, köszönöm:-)
2012. dec. 8. 21:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!