Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért csinálhatja, és mi...

Miért csinálhatja, és mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Keresztlányom 4 éves lesz lasan, és gyakran csinálja azt hogy hasra fekszik és jár a feneke össz huzza és elengedi erőből csinálja és ojankor izad is.Már kiskora óta csinálja.Nem gilisztás vagy ilyenek,mert már az kilett vizsgálva,amugy nagyon eleven kisgyerek.Akkor miért csinálhatja?
2009. aug. 17. 07:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Talán a punciját izgatja így... Nem tudom.
2009. aug. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De még csak négy ves lesz.
2009. aug. 18. 06:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Az ilyen kicsi lányoknak is örömet okoz a puncijuk izgatása!!! Ezzel nincs semmi baj! De ha később más előtt simogatja, akkor mondd el neki, hogy csak akkor csinálja, ha egyedül van, mert ez senkire nem tartozik!!!
2009. aug. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a gyerekek már egészen kicsi baba koruk óta maszturbálnak, csak még nem tudnak róla. de ahogy az előttem író mondta, neki is ugyanolyan jó, mint neked, nekem mint másnak. de más előtt tényleg ne csinálja.
2009. dec. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!