Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vonaton hány éves kortól kell...

Vonaton hány éves kortól kell jegyet venni a kisgyereknek? És milyent?

Figyelt kérdés
Már vagy 1/2 órája böngészem a MÁV honlapját, de sehol sem találom. Valahol azt hallottam, hogy 4 éves kortól kell félárú jegyet venni. Igaz lenne ez?
2012. nov. 17. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:
[link] Szerintem családi jegyet tudtok venni, 33%os kedvezménnyel. De nézd meg a linken!JÓ utazást!:)
2012. nov. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az a legegyszerűbb, ha a pénztárnál kérsz egy jegyet A-ból B-be, és mondod, hogy 4 éves kisgyermekkel utazol neki milyet kell venni. Én is így csináltam, mikor az 1 éves kicsivel vonatoztam. Hétvégén van 33%-os, ill ha fiatalabb vagy 26 évesnél, akkor is jár a 33%-os kedvezmény minden nap.
2012. nov. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Azt hiszem 4 évesnek nem kell jegy, de az a biztos, amit a pénztárnál mondanak. Kellemes utazást!
2012. nov. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Jégtánc ***** válasza:
Gyermek 6 éves korig díjmentes,50%-os 6-14 éves korig,33%-os 18 év alatti gyermek szülőkkel
2012. nov. 18. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nyugdíjas nagyszülőkkel megy a kisfiam rokonlátogatóba.

Rákérdeztem telefonon, ha sima gyorsvonattal mennek akkor nem kell neki jegyet venni, ha IC-vel vagy más egyéb helyjegyköteles járattal, akkor csak helyjegyet kell neki venni 3 éves kortól.

Köszönöm szépen a válaszokat!!!

2012. nov. 18. 14:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!