Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Dunakeszin lako anyukak! A...

Dunakeszin lako anyukak! A lakotelep korul, tudtok jo programokat ahova el lehet menni 2 eves gyerekkel? Auto nelkul

Figyelt kérdés
2012. okt. 29. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Mivel bezárt az egyetlen játszóház, sajnos nem nagyon. :( Van Ringató a művelődési házban, az időpontját nem tudom, ezen kívül ha bírja, lesétálhattok a révkikötőbe, vagy a közelebbi Duna-partra a régi strandra. Ezen kívül sajnos csak a játszóteret tudom mondani, ha nincs olyan idő, mint tegnap. De kíváncsian várom, ír-e még valaki jobbat. :)

2012. okt. 30. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
szoktunk menni a Duna partra, persze, de valami kozossegi programra gondoltam. az a jatszohaz olyan jo volt, sajnalom, hogy bezartak!!
2012. okt. 30. 22:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Fő úton volt Csiribiri torna, nem tudom még mindig van-e.
2012. nov. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az élményváros játszóház, ami az Auchan közelében volt, ott bezárt, DE állítólag új helyen ismét nyitva lesz. Lehet, hogy pont valahol a lakótelep közelébe.

Ami rossz hír, hogy a legújabb info szerint, ami a honlapjukon olvasható, pár hét csúszással nyitnak újra.

www.elmenyvaros.hu

2012. nov. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!