Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen idős korig kap/kapott...

Milyen idős korig kap/kapott lefekvés előtt, a vacsin felül tejet / tápit a gyereked?

Figyelt kérdés
Nekem a lányom hamarosan 3 éves lesz, de még adunk neki tehén tejet lefekvés előtt. De gondoltam, lehet, el is kéne hagynunk... Hátha akkor nem kéne annyit pisilnie, és ágytiszta is lenne...

2012. okt. 27. 16:31
 1/6 anonim ***** válasza:

2 hónapja múlt 3 a fiam.a mai napig reggel kelés után és este fekvés elött issza a kakaót,a reggelin és vacsin felül még persze,sőt ha itthon alszik,nem az oviba,akkor kéri ebéd után fekvés elött is a kakaót.

az ágytisztaságra meg.a tejen kívül mennyi folyadékot iszik este?pisiltek közvetlen lefekvés elött?pelus nélkül is bepisil éjjel?fiam a pelust mindig telerakta,mikor meg nem adtam rá,kb 2 hétig voltak balesetek időnkként,aztán megszűntek.esetleg ha ezt nem próbáltad még,próbáld meg.de van olyan gyerek,aki késöbb lesz ágytiszta.álítólag 5 éves korig normális a pelus éjjel.

2012. okt. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

kisfiam 27 hónapos,de ő is reggel,este kakaózik.

Nem hinném,hogy köze van ahhoz,mikor lesz ágytiszta.

lehet ha megvonnád más folyadékot kérne..

Nekünk is csak alváshoz van pelus,de azt vettem észre szinte egyre szárazabb.Talán magától megoldódik a probléma,

te is legyél türelmes:)

2012. okt. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
az én fiam 27 honapos, amiota este nem cicizik ( 9 ho) azuota csak reggel kap tápszert majd tejet és most ujabban kakaot, kb 1,5 éves koráig este ment a tejpép.. most el se fogadná. vacsi van fél7 kor és játék, fél8 fürdés, fogmosás, ágyban még viz és alszik
2012. okt. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kisfiam 2 éves koráig szopizott este (addig volt tejem) Én nem adtam neki helyette se kakaót,se tehéntejet, ő nem ragaszkodott ahhoz,hogy reggel-este tehéntej vagy kakaó. Ő vacsi után ha kért,kapott kakaót,ha nem kért,akkor nem. Volt,hogy hetekig nem is kért,szóval nálunk nem alakult ki ez a "lefekvés előtti kakaó rituálé"
2012. okt. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
januárban lesz 3 éves a kisfiam, de már nagyon régóta csak kakaót iszik, tej nem kell neki. De a kakaót szinte minden este. Csak ha teleette magát vacsira, akkor nem bírja meginni a kakaót.
2012. okt. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Még bepisil éjjel, álmában. Volt, hogy ő kérte, hogy ne legyen pelus, de bepisil.


Köszönöm a válaszokat, ment mindenkinek a zöld kezecske :)

2012. okt. 28. 17:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!