Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért engedte meg, vagy mi...

Miért engedte meg, vagy mi vitte rá, hogy ezt tegye?

Figyelt kérdés

Unokahúgom mesélte,(6 éves kislány), ovódás, délben ugye alszanak, és ott egy kisfiú mellé került, és a kisfiú megkérdezte tőle, hogy benyulhat-e a bugyijába, és odanyúlhat-e a nemi szervéhez, unokahugom megngedte, és ezt otthon el is mesélte, hogy mi történt az ovodában.

Miért engedte meg??


2009. aug. 7. 11:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem kíváncsiságból engedte, biztos hallott erről, vagy ne adj isten látott. pár hete nekem is volt egy hasonló kérdésem, ott az oviban két kisfiú bekapta egymás kukiját.
2009. aug. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Úristen!Elsőre nagyon megrémit amit írtatok,főleg az első válaszolóé,mert nekem is kisfiam van és jövőre lesz ovis.De tényleg bizti a kíváncsiság hajtotta a kislányt,bár elég bizarr hogy ilyen jár a fejébe egy ovis kisfiúnak.Lehet,hogy látott ilyet otthon vagy a tv-be.:(Ilyenkor hol van a dadus,ovónő??Kint bagóznak vagy mi?
2009. aug. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egyszerű játék! Már ilyen korban is kíváncsiak a gyerekek egymás nemi szervére. Érdekli őket a lányok és fiúk közti különbség!
2009. aug. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az index.hu-n van egy ennél sokkal durvább történet, "Az első szexuális élményeim" című topicban! Olvassátok el!!!
2009. aug. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Ezek a dolgok a gyerekeknél természetesek!Kiváncsiak,meg akarják tapasztalni a dolgokat!Ilyen korban már nekik nem elég csak szemlélődni,hanem érezni is akarják a dolgokat!Kis kiváncsiak!!:))

2009. aug. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!