Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ilyenkor kell már sapka 3...

Ilyenkor kell már sapka 3 éves gyermekre?

Figyelt kérdés
2012. okt. 9. 10:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Már eddig is kapott a fiam egy vékonyabb pamut sapit, de ma a vastagabbat adtam rá, sőt tegnaptól reggel oviba menet kesztyű is van rajta, mert a bicajon elfagy a keze (a múlthéten is már lilára fagyott, mire az oviba értünk). Ma tündér volt, mert ahogy az ovi elé érünk, leveszem róla a kesztyűt. Megfogta a kezem, úgy mentünk be, és mondta, hogy anya, te is vegyél kesztyűt, mert hideg a kezed. :D
2012. okt. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nagyon csalóka az idő. Ilyen szikrázó napsütésben nem gondolja az ember, hogy ilyen iszonyú hideg van. Én is adtam mindkét gyerekre (4 és 2 évesek), de most már előkeresem a kesztyűt és sálat is. Magamnak is.
2012. okt. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Tegnapelőt még mi is sapka nélkül nyomtuk odakint, de ma már kellett a sapi, pedig csak de. 10 után mentünk ki. Nem fújt a szél, de a levegő elég hideg volt.


2 éves múlt a lány.

2012. okt. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

reggel mikor mentünk az oviba 4 fok volt...:/

bizony ráadtam a vastagabb kötöttet, de még nem a bélelt télit, viszont a picit is vinnem kell magammal, ő 10 hónapos, rá reggel már a télit adtam, nagyon hideg volt.

2012. okt. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!