Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Jól teszem, ha adok vitamint...

Jól teszem, ha adok vitamint a gyerekeimnek? Ha igen, milyet?

Figyelt kérdés
2009. aug. 5. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én ősztől tavaszig adok a fiamnak vitamint, mivel semmilyen zöldséget és gyümölcsöt nem hajlandó enni. Polivitaplex, vitakolan, ezek szirupok, jó ízűek, a dokink azt mondta, adjam nyugodtan.

Gyógyszertárban kérdezd meg.

2009. aug. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én max táplálék kikegészítőket adnék, de semmiképpen nem gyógyszertári, mérgezett vitaminokat. Tele van mindenféle kémiai dologgal és ráadásul fel sem szívódik.
2009. aug. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mi minden évben iskolakezdés előtt már augusztus utolsó napjaiban elkezdjük szedni a Béres Vitakidet!Ha megnézzük viszonylag elfogadható az ára!Körülöttünk már mindenki beteg,de nekünk még az orrunk se folyik!Már évek óta jól bevált nálunk!:)

2009. aug. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Cebion 2X nálunk. Szerintem jól teszed, a mai gyümölcsökben töredéke vitamin van, mint pl. 10-20 évvel ezelőtt.
2009. aug. 6. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. aug. 6. 09:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!