Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mandulagyulladása van a...

Mandulagyulladása van a kicsimnek (2 éves ) alig alig ezsik sok folyadékot iszi hála az égnek tudtok adni valami tanácsot milyen ételt fözzek neki amit meg is enne ebédre? Ti milyen ételt föztök ebben az esteben?

Figyelt kérdés
2012. okt. 3. 09:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tejbe gríz?
2012. okt. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
tejes dolgok az antibiotikum miatt nem ajánlot sajnos ezek a tejes cuccok kilöve
2012. okt. 3. 09:28
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Levesek, turmixolt betettel
2012. okt. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Finom zöldségleves,erőleves.

1.

Jobbulást

2012. okt. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönjük
2012. okt. 3. 09:47
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Sóba-vízbe krumpli, krumplipüré, pürésített gyümölcs, erőleves.
2012. okt. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Főzhetsz tejbegrízt, csak ne tejjel, hanem vízzel. Esetleg, ha olyan helyen laksz, ahol nem okoz problémát megvenni,akkor növényi tejjel megfőzheted. Reszelj bele neki banánt vagy almát.

Az én fiam nagyjából csak ezt és a turmixokat (ugyancsak kókusztejből csináltam neki, bár én a tejallergiája miatt se használok tejet) ette meg egy fél éve, mikor hasonló baja volt, mint a tiednek.

2012. okt. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Húsleves leve. Anno nekem a gyerekorvos javasolta, ha beteg a fiam, és nem akar enni, itassam ezt vele. A levesbetétet össze is turmixolhatod, és eheti azt felöntve a lével.
2012. okt. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A húsleves mindenféle betegség esetén szuper!
2012. okt. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!