Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti szeretnétek találkozni a...

Ti szeretnétek találkozni a "Másik Nővel"? A gyerek miatt csakis.

Figyelt kérdés
A volt férjem és én már jó ideje nem élünk együtt, ő egy másik nőt választott helyettünk. Lassan időszerű lesz, hogy a kislányunk megismerje azt a nőt. És nem tudom, jogos-e az elvárásom, hogy én is szeretnék találkozni vele? Mert oké, az apjára bízom a gyereket, na de ott lesz a nő is, szerintem jogom van tudni, ki ő. Vagy ez hülyeség? Ti hogy gondoljátok?
2012. szept. 29. 14:12
 1/5 Jégtánc ***** válasza:
91%

Szia,


természetes hogy szeretnél vele találkozni.Normális emberek közt ez nem is kérdés:)))

2012. szept. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Nem akartam vele találkozni. Semmi értelme nem lett volna... Ha találkozol vele akár szimpatikus, akár nem az a nő akkor is ott lesz, ezen nem tudsz változtatni... Így legalább megvan a remény, hogy normális :) A kislányod pedig a találkozások után úgyis elmeséli, hogy milyen. (mindig elmesélte az enyém legalábbis, pedig annyira nem akartam hallani, de nem lőhettem le, hogy nem érdekel)
2012. szept. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez teljesen normális. Ha Te is megkedveled a nőt (persze csak amennyire a helyzet engedi.... nyilván nem lesz a barátnőd), akkor a gyerek is könnyebben elfogadja. Ha ez egy tartós kapcsolat a férjed és a nő közt, akkor mindenképpen normális viszonyt kell kialakítanotok együtt, a kicsi érdekében. Tehát igen, meg kell ismerned és el kell fogadnod, ha már a férjed így döntött.


Az már egy sokkal nehezebb kérdés, hogy mi van akkor, ha nem lesz szimpi a nő, ne adj isten kifejezetten ellenszenves - ami lássuk be, a helyzet miatt simán előfordulhat. Sajnos akkor is le kell nyelned a békát a gyermeked lelki békéje miatt.


Viszont ha nagyon gáznak ítéled meg és mondjuk félted tőle a gyereket, akkor ezt a legelején tisztáznod kell a férjeddel. Remélem, hogy - ha már így alakult - akkor egy normális nőt választott helyettetek, mert nagyon nem mindegy, hová engeded el hétvégente a gyereket.

2012. szept. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És ha a nő nem akar velem találkozni?
2012. szept. 30. 08:28
 5/5 Jégtánc ***** válasza:
Akkor nem találkoztok.Nem kell ezt túl bonyolítani
2012. szept. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!