Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért nem alszik újabban...

Miért nem alszik újabban éjjel a lányom?

Figyelt kérdés
15 hónapos, soha nem volt egy nagy alvó, de azért elviselhető volt, általában felébredt egyszer-egyszer, de azonnal aludt is tovább. Viszont kb egy hete felkel éjfélkor és nem hajlandó visszaaludni csak három óra fele. Közben nézelődik, sir, néha torka szakadtából ordit. Semmi nem jó neki, egyk pillanatba orditva dobja el a cumisüveget, hogy nem szomjas, a másik pillanatban meg ordit, hogy mégis inna. Hiába veszem magam mellé, ott is csak forgolódik, mászik keresztül rajtunk. Volt valaki hasnonló helyzetben? Én már nem birom, hulla fáradt vagyok, mert persze napközben semmit nem tudok csinálni tőle, mert nyűgös, állandóan mellette kell lennem, igy minden más marad hajnalra meg estére, mikor végre elalszik.
2009. aug. 3. 12:56
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és már csak egyszer alszik napközben, ebéd után 2-3 órát.
2009. aug. 3. 12:57
 2/7 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy ettől a kegyetlen melegtől nyűgös? a párod nem tud vele lenni néha éjszaka, hogy tudj pihenni és ne merülj ki teljesen?
2009. aug. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy a meleg, mert non stop megy a klima (ez sem lehet a ludas, mert eddig is ment) És szegény párommal felváltva vagyunk a kicsinél. Már ő is hulla fáradt. Ráadásul ő ötkor kel.
2009. aug. 3. 14:27
 4/7 anonim ***** válasza:
nem tudom, segít-e, de az én 16 hónapos kisfiam is rosszabbul és kevesebbet alszik. Mondjuk nem ilyen "durva", ahogy te leírtad, mert a fiam eleve jó alvó volt mindig is. Ja! És mostanában anyásabb is. Lehet h ilyen szakaszba értek?!?
2009. aug. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A mi kislányunk 3-és fél éves és 2-napja felkel éjjel és sír,hol a takaróját kéri,hol szomjas,eddig nem volt ilyen problémánk,de nagyon hisztis lett és pedig meleg sincs annyira nállunk mert klima van.
2009. aug. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Detó ugyan ez volt a lányommal két hétig, csak ő hajnali 2-5-ig csinálta, ma be tudtam nézni a szájába és egyszerre két foga akarja áttörni az ínyét:(, meg a meleg és lehet hogy az a 3 napos láz is közre játszott, mert akkor eléggé megborult a napirend aludt reggeltől estig estétől reggelig, majd jött a 2 hét nem alvás éjszaka.

Most már valamivel jobb, de még mindig nem a régi.

Üdv egy majdnem 15 hónapos anyuka.

2009. aug. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi csajok! Látom nem vagyok egyedül. Lehet nálunk is fog van a dologban, mert az enyémnek is jön kettő örlő, de ennyire durván még egyik sem viselte meg. Ja és ő is anyásabb mostanában.

Húú remélem nem tart sokáig, mert már kész vagyok. Megyek is aludni, mert lassan ébresztőt fúj a kisasszony.

2009. aug. 3. 21:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!