Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 0-1 éveseknek való nasivint...

0-1 éveseknek való nasivint használhatom még kisfiamnak? Jövő hónapban lesz 2 éves.

Figyelt kérdés
Még nem járt le a határideje,most náthás fiam,kéne vegyek,de ez még van itthon.
2012. szept. 18. 08:35
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem neki már az kéne,amit 1-től 8 éves korig lehet használni,de próbáld meg azt,ami otthon
2012. szept. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen,azt tudom, hogy egyel nagyobb kéne már,csak gondoltam hátha nem kéne újat vennem,amikor ez még jó...
2012. szept. 18. 09:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Használhatod nyugodtan, ezért ne vegyél újat. Mivel kisebb a hatóanyaga, ezért fújhatsz belőle duplán és még akkor sem kap annyi hatóanyagot a gyerek, mintha a nagyobbat használnás és hatásos lesz. Nézz utána a hatóanyag tartalomnak a neten ha gondolod. Mi is így voltun és addig nem vettünk újat amig el nem fogyot és jó volt, a gyerekorvos is egyetértett ezzel.
2012. szept. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igazán köszönöm a hasznos választ!akkor használjuk!:)
2012. szept. 18. 10:08
 5/6 anonim ***** válasza:

Használhatod, de lehet, hogy nem olyan hatékony, az 1 évestől nagyobb gyerekeknek valóban sokkal több már a hatóanyag.

Én megpróbálnám és ha így is tökéletesen ki tud szívni neki utána akkor nem váltanék, de ha hallanám a szörcsögést, akkor váltanék!

2012. szept. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

úgy néz ki, hogy teljesen jó,sokkal jobban alszik és szépen tisztul az orra, szóval nem veszek másikat.

Köszönöm még egyszer a válaszokat:)

2012. szept. 19. 09:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!