Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vennétek 2 évesnek cipőre...

Vennétek 2 évesnek cipőre szerelhető görkorit?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy irtó korai, de úúúúúgy nézi a játszótéren a nagyobb gyerekeket, akik görkoriznak! Kósza ötlet, valószínűleg nem veszek még neki, csak kíváncsi vagyok esetleg próbálkozott-e valaki ilyen korán.

Arra is kíváncsi vagyok, hogy ki mikor kezdte, 3-4-5 évesen, még később?



2012. szept. 13. 12:34
 1/10 anonim ***** válasza:

Én nem vennék az enyém is 2 éves, és tuti hogy nagyot esne vele, így is folyton elesik a járdán.

Szerintem próbálgatni 4-5 évesen érdemes.

2012. szept. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

4 és 2,5 évesek. a nagyobbnak van cipőre szerelhető görkorija ,de néhány próbálkozás után elapadt a lelkesedése. talán jövőre majd ügyesebb lesz és szívesebben próbálkozik (bizócni sem szeret, ellenben rollerezni igen)

A kisebb meg futóbicajozik ezerrel és már pótkerék nélkül teker a 14-es bicóval. A nővére ilyen idősen főleg rollerezett, ő nem szereti, viszont ahogy néztem a próbálkozásait jövő nyáron már görkorizni fog.

2012. szept. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
én lehet,hogy vennék,de ez szitu függő,nem mindegy pl.hogy másfél évesen indult el a gyerek vagy 10honaposan..mennyire tartom ugyesnek a járást,stb..kipróbálni ki lehet,max elteszed későbbre,ennyi...
2012. szept. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem.

Én is elgondolkodtam ezen,mert hogy...

De aztán látom a kétévesemet,még annyira nincsenek ebben a kórban ráhangolódva a mozgással ilyenekre.Csak hirtelen magától is akkorákat suppan,borul,és akkor még nem is biztos hogy koordinálni tudnák a mozgást ami kell a korizáshoz.

Kivárjuk a 3-4 éves kort.

2012. szept. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha a balesetire szeretnék bérletet mindenképp.
2012. szept. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi kaptunk ajándékba, 1x vette fel de megállni sem tud vele nemhogy menni.. Majd 4-5éves korában elég lesz.
2012. szept. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, én is korainak tartom, jobb ha nem is fájdítom a szívét, mert ha vennék, akkor tuti próbálkozni akarna vele, pedig esélye nincs... Amilyen kis lüke, még az se zavarná, hogy folyton felborul :)
2012. szept. 14. 13:17
 8/10 anonim ***** válasza:
lehet,h én vagyok kicsit elvarazsolva,de ismeritek a sztorit a bekarol,aki felmászott a világ legmagasabb pontjára,holott mki mondta neki,h ő csak egy béka és nem sikerülhet neki...ez a béka süket volt,ez jutott eszembe arról,ahogy írtál az előbb kérdező...szerintem egyébként simán meg tudná tanulni vele menni,persze nem mondom,h nem elozne meg sok esés...de én ha látnám,h élvezi,hagynám,persze igencsak ellenőrzött körülmények között,pl szobában a kezemet fogva... gondoljátok bele,h ők rengeteg olyan dologra képesek,amit nem is gondolnánk róluk..sztem ez is pont ilyen dolog
2012. szept. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Egy japán ember (ha minden igaz a Sony alapítója) azt mondja, hogy könnyebben tanulnak meg a picik görkorcsolyázni, ha akkor adjuk rá, mikor tanulnak járni.

Vagyis tényleg többre képesek, mint gondolnánk

Hozzáteszem, nekem is kétéves a kislányom, a saját lábában is folyton elesik..

2012. szept. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy nem veszek neki. Pedig szeretnék...

2 éves lesz a lányom, de még menni is alig tud. Álló helyében elesik, összeakadnak a lábai, stb. Így is esik eleget, nem kell hozzá görkori...

2012. okt. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!