Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan tanítsam meg a kicsinek...

Hogyan tanítsam meg a kicsinek a testrészeket és a fejünk részeit?

Figyelt kérdés
Mondom neki, hogy itt az orrom, itt meg a tiéd ez meg a macié...és most bújjunk a lábaddal a cipőbe stb....de ezzel eddig nem tudtam neki megtanítani, nem mutatja a testrészeit. Léci segítsetek, mert tanácstalan vagyok.
2009. júl. 30. 14:26
 1/3 anonim ***** válasza:
81%

Van egy angolszász mondóka, kezdetnek jó lesz szerintem. Amikor mondod, mindíg mutatni is kell. Állva csináljátok.

Értelme nincs, azt ne keresd, ez csak egy játék.


A fejem, a vállam, a térdem, a bokám

A fejem, a vállam, a térdem, a bokám

A térdem, a bokám, a térdem, a bokám


A szemem, a fülem, az orrom, a szám

A szemem, a fülem, az orrom, a szám.


Nem tudom mennyi idős, de 3 éves korban az oviban már örülnek, ha ezeket tudja a gyerek.

2009. júl. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nem írtad, hogy mekkora Manónak szeretnéd megtanítani. Ez nem megy egyik napról a másikra. Sokat játssz vele, játékosan tanítgatsd. Ahogy leírtad, úgy jól csinálod!
2009. júl. 31. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mutogatós:

Itt a szemem, itt a szám, ez pedig az orrocskám. Jobbra-balra két karom, forgatom ha akarom. Két lábamon megállok, ha akarok ugrálok. De amit az első válaszoló írt is nagyon jó. :)


Kérdezz mindig vissza, hogy hol az orrod, hogy van anya orra? Hol a kezed? Hol a pocakod, stb.

2009. aug. 8. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!