Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2-3 éves kisgyereknek juniorit...

2-3 éves kisgyereknek junioritalt vagy tehéntejet? Melyik mellett szól több érv?

Figyelt kérdés
2009. júl. 30. 13:15
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem többen a tejre fognak szavazni.A juniorital az ugy tudom gyümölcsital,itt nállunk az.,amit te is elkészithetsz otthon,tartosito és szinezék nélkül.
2009. júl. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én 2 éves koráig adtam neki junioritalt, azóta tehéntejet kap. (reggel kb. 2dl-t iszik meg)

Ami a juniorital mellett szól: kifejezetten kicsiknek készül, tehát számukra szükséges anyagokat tartalmaz, táplálóbb, mint a tej. Kislányom naggggyon rossz evő volt, azért is adtam neki, hogy megkapja a szervezete a szükséges anyagokat.

A tej mellett az szól, hogy olcsóbb... Gyesből már nem futja a junioritalra :(

Hogy a tej (bolti) mit tartalmaz és mit nem, afelől kétségeim vannak, de ugyanez igaz az összes voltban vásárolt élelmiszerre is...

2009. júl. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok, bocs a helyesírási hibáért... (voltban=boltban)


Első válaszolónak: nem gyümölcsös, hanem olyan, mint a tápszer: por alakú, vízzel kell elkészíteni, de tejből készült. :)

2009. júl. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Másfél éves korában kezdtem tejet adni a fiamnak, nem lett semmi baja tőle.
2009. júl. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a junior ital mellett voksolok.A nagy is ezt kapta 3 éves koráig,a pici-most 15 hós-szintén addig fogja kapni.Ettől függetlenül kap olyan ételt amiben tej van(palacsinta,joghurt,sajt,tejföl).Én így látom jónak,ettől függetlenül mindenki belátása(és sajnos a pénztárcája)szerint cselekedjen.
2009. júl. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, a pénztárca fog dönteni sajna. Juniorpárti vagyok.
2009. júl. 31. 21:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!