Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyibe kerülhet, ha kihívom...

Mennyibe kerülhet, ha kihívom a gyermekorvost?

Figyelt kérdés
2012. szept. 9. 21:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
2000ft adunk,mobilon elérhető,hétvégén nem jm
2012. szept. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Hétvégén Nem jön ki,csak beszélni tud és tanácsot ad!...ezt akartam írni;-)
2012. szept. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A 7. válaszoló vagyok.Gondoltam,hogy alaposan le leszek pontozva,de sebaj...Amikor az első gyerekünk született Pomázon laktunk,a gyerekorvosunk ott praktizál(viszont a III. kerületben lakik).Aztán vissza költöztünk Bp.-re,a XVI. kerületbe.Mivel imádtuk/imádjuk Őt,eszünkbe se jutott másik dokit választani,megkérdeztük vállalná-e a 2. gyerkőcünket is.Mondta,hogy persze.Mi soha,de soha nem megyünk ki a rendelőbe,bármi van ő jön hozzánk.Akár hétvégén is,még ha csak oltásról van szó,akkor is.Úgy gondolom így már senki nem találja olyan eget verően soknak az 5000 ft-ot.Hamarosan megszületik a 3. gyerekünk-akinek szintén ő lesz az orvosa-már mondta,hogy hívjuk,és még aznap,amikor hazajövünk a kórházból(akár szombaton,vagy vasárnap)már jön is,megvizsgálja a babát,és felír mindent,ami kell.Arról nem is beszélve,hogy bármikor hívhatjuk telefonon,ha nincs komolyabb simán távgyógyít is(ergo nem kerül egy fillérbe sem).Ennyi a rövid történet.
2012. szept. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!