Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Állami bölcsibe hogy tudok...

Állami bölcsibe hogy tudok gyorsan bekerülni?

Figyelt kérdés
Nagyon el vagyok keseredve, magán bölcsit nem tudom megfizetni. 16.ker-ben lakunk, sajnos a 1,5 éves lányom apjával külön költöztünk, tőle semmi segítséget nem várhatok. Így vissza kell mennem dolgozni.Sürgősen kellene a bölcsi, ha tudtam volna előre.....
2009. júl. 29. 09:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnos, amennyire én tudom, már pár hónaposan kell jelentkezni, mert annyira tele vannak a bölcsik.
2009. júl. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez rettentően elszomorít, nem gondoltam volna, hogy ennyire nehéz.Az önkormányzatok gondoskodhatnának több bölcsiről, mert így ellehenetítik a családokat. Főleg akik egyedül vannak, nincs nagyi,senki önmagukon kívül. A lényeg, hogy sajos nem gondolnak ezekre az emberekre. De kell valami lehetőséget találnom.Persze a magánbölcsi jó lenne, de csak azért dolgozni, hogy az fizessem, és még ott van a többi fizetni való. Örültem, hogy visszavesznek dolgozni, és mégsem lehet. Ördögi kör.
2009. júl. 29. 12:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egy próbát mindenképp megér, hogy végig járni a kerületi bölcsiket és elmondani őszintén, hogy mi a helyzet. Ott is emberek dolgoznak, szerintem fognak segíteni. Kitartás.
2009. júl. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is járj körbe minden bölcsit, az is lehet, hogy ha úgy alakul egyből neked fognak szólna, ha van egy üres hely.
2009. júl. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is a 16. kerületben lakom és már januárba beírattam a lányom, de elutasítottak helyhiány miatt, talán jövő ősszel mehet. Próbáld meg még egyszer, mert mint rászoruló előbbre vesznek. Nem számít mikor írattad be rászorultsági alapon döntenek nekem ezt mondták amikor kérdeztem, hogy akkor jövőre biztos a hely:(
2009. júl. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!