Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Utálni fog engem a fiam?

Utálni fog engem a fiam?

Figyelt kérdés
Az van, hogy 17 hós a fiam, és ugye sokat vagyok vele egyedül. Meghát egyébként is én vagyok az anyja, én vagyok aki enni hívja, fürödni viszi elaltatja stb. amik miatt abba-abba kell hagyni a játékot. Nem lehet hogy később én leszek a mumus? Attól félek, hogy majd valaha meglát mindig azt fogja hinni, hogy na már megint alvás,evés,orvos stb. Hülyeségen aggódok?? Tapasztalat?
2009. júl. 28. 13:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy kérdésem van. Te utálod az édesanyád ezek miatt? Na ugye hogy nem. A gyerek nem így működik, hogy utálom azt, aki megfürdet. :-)))) Ha így lenne minden anyukát utálna a gyereke.
2009. júl. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
:) Persze, hogy nem utálom ezek miatt. De ezt vajon a kicsik is így teszik?
2009. júl. 28. 13:57
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg, nem utál! :o) Ha ennyi nem elég, és ennél mélyebben érdekel a korai kötődés pszichológiája, akkor több mázsányi szakirodalmat találsz erről a könyvtárban. :o) (fejlődéslélektan, gyermekpszichológia témakörben)
2009. júl. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem fog utálni!Sőt mivel veled van a legtöbbet.Te adsz neki enni,te nyugtatod meg ha sír ezáltal TE vagy az aki az ö középpontjában vagy!Ő nem úgy fog rád gondolni,hogy "a manóba ez már megint itt van":)

Hanem úgy,hogy ahol TE vagy ott van a biztonság is a számára!Csak figyeld meg ha apával van és te sokáig nem vagy a látószögében egy idő után elkezd keresni a és ha megtalált felcsillan a szeme és megnyugszik,hogy tudja anya ott van a közelében.:)

Szeret téged nyugodj meg!

2009. aug. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább pot az ellenkezője lesz a probléma, mikor majd esetleg más akarja rendezni, de neki csak te kellesz. ami persze, nem baj, csak a túlzott rakaszkodásból lehet, hogy gond lesz később. esteleg a mama, papa, próbálta már ellátni a babát. ha nem próbáld meg, és figyeld az eredményt..:)
2009. aug. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a megnyugtató válaszokat.
2009. aug. 2. 12:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!