Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akinek nagyon sokat iszik a...

Akinek nagyon sokat iszik a gyerekek, hogy szoktatta le a délutáni alvásnál a pelenkáról?

Figyelt kérdés
Kisfiam rengeteget iszik,van hogy egész nap csak iszik. Sajna nem tudok vele mit csinálni,ha nem adok szó szerint üvölt. Emiatt sokat is pisil. Mit csináljak?Még amíg jó idő van szeretném levenni a pelenkát alvásnál.
2012. szept. 3. 13:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Tegyél alá vastagabb olyan ruhát amire nem baj ha rápisil.

Az én lányom hiába szobatiszta, az éjszaka is bepisilt, meg valamelyik délután is alváskor.

Vagy gumilepedő és arra tegyél ruhát.

2012. szept. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mennyi idős?

Nem lehet hogy még korai?

Amúgy bili az ágy mellé, és vízhatlan lepedő, mint már írták.

Ne akard, hogy kevesebbet igyon.

2012. szept. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi mindig közvetlen lefekvés előtt ülünk rá a wcre vagy a bilire és így az esetek 90 % ban száraz marad az ágy ;) Eleinte nehezen ment mert nem mindig akart pisilni, de pár hét után szépen megszokta
2012. szept. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Elalvás előtt pisiltasd meg, és ébredés előtt tapogasd, hogy száraz e, mert lehet, hogy miest felkel akkor engedi be, és akkor azt már eltudod majd kapni.

De ha túl korai, akkor nem fog menni még, minden gyermek másképp érik meg erre.

Én már akkor hagyogattam el a pelust mikor tiszta maradt egyszer kétszer, olyankor hipp hopp mondtam tartsa tartsa, már rántottam is le, és mehetett a bilibe.

Az enyémek is főleg a kisfiunk rengeteget iszik, még éjjel is. 3 éves másfél hónapos volt mikor éjjelre is szobatiszta lett. Szerintem másképp nem lehet ezt siettetni, viszont hidd el, mindegyik eléri időben, hogy szobatiszta lesz. Nyugalom ! Odafigyelés !

2012. szept. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!