Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Oviba kinti cipőnek milyet...

Oviba kinti cipőnek milyet javasoltok?

Figyelt kérdés
Egy bőr őszi cipője van, azt az oviba kintre nem igazán szeretném befogni, mert akkor itthonra nem lesz normális cipője, ha menni kell valahova. Elég egy olcsóbb kategóriájú cipő (pl. bobby shoes), vagy kell kintre is a drágább (pl. szamos)?
2012. aug. 30. 14:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Tök mindegy milyen, de zárt legyen. Ha véletlen eső után mennek ki ne ázzon át a zokni, vagy ha homokoznak ne legyen tele a talpa-zoknia homokkal ha szandiba van.

A drága cipőt is ugyan úgy szétnyűvik mint az olcsóbb kategóriát. A Szamosnak is lekopik az orra a motorozástól :)

Szerintem az oviba vegyél neki valami zárt olcsóbb kiscipőt, otthonra meg megjelenni valami szép kis csinos bőrt.

2012. aug. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én gyerekemnek is csak egy téli és egy őszi cipője volt, és én is féltem, hogy tönkre fogja tenni az oviban. Hát képzeld el, hogy ott pont nem lett semmi baja, mint annál inkább a játszótéren, amikor velem volt lent. Az oviban csak futkosnak, homokoznak, mászókáznak, labdáznak, ilyesmi. A játszótéren meg biciklizik, motorozik, és ezek sokkal jobban koptatják a cipőt. Az oviban kint vannak napi 1 órát, velem meg sokkal többet, ez is számít.

Úgyhogy hiába paráztam a cipői miatt, semmi bajuk nem lett az oviban. Most mondjuk két cipője van őszre, egy sima sportcipő és egy kis bőrcipő (olyan balerinaféleség), télre pedig lesz egy darab bakancsa van (ő nem szereti a csizmát).

2012. aug. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kinti cipőnek épp az időjárásnak megfelelő kell, ezért mi nem vettünk mindenfajta cipőből kettőt. Általában egy szezon alatt nem rúgták szét a cipőket. Jó a sportcipő is, bár az sem olcsó, esős időben a gumicsizma, őszre bőrcipő, télre hótaposó vagy bélelt bőrcipő, csizma, de ilyen jó időben még maradhat a szandál ovikezdéskor :)
2012. aug. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A nyári szandiját visszük be benti cipőnek, így kintre mindenféleképpen kell vennünk egy újat. Pont 1 hét múlva kezd.
2012. aug. 30. 14:30
 5/5 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Mekkora rá a szandál? Mert ha lassan kinövi, akkor vehettek szandálból eggyel nagyobbat, ami jó lesz bentre, kintre meg marad a régebbi vagy fordítva, ahogy gondoljátok. Szandál egész évben fog kelleni, tehát azt ilyenkor sem veszitek hiába. Ha még jó darabig jó, akkor vehettek egy vászon cipőt, abba nem izzad bele a lába, későbbiekben jó lesz tornára (legalábbis nálunk azt kértek).
2012. aug. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!