Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért beszél kiabálva a...

Miért beszél kiabálva a kislányom?

Figyelt kérdés
November elején lesz 3 éves a lányom. Rendkívül barátságos, kiegyensúlyozott, mosolygós kislány. Egész nap folyamatosan beszél, mindig mond valamit, de egy ideje sokszor nagyon hangosan beszél, hiába ott állok mellette. Nincs elnyomva, egyedüli gyerek, tehát nem kell túlkiabálnia senkit, és mindig meghallgatjuk az apjával, amikor hozzánk beszél. A hallását is vizsgálgattuk már a doki régi javaslatára, halkan mondunk valamit neki amikor a tévét nézi, és odafigyel rá, tehát hallja. Miért csinálhatja ezt, és hogyan szoktassam le róla? Köszönöm a válaszokat.
2012. aug. 29. 16:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne haragudj hogy nem tudok válaszolni de nagyon kíváncsi lennék a válaszokra. Én lányom is ordítva beszél mostanában és ő is nov. elején lesz 3....
2012. aug. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hallásával minden rendben??
2012. aug. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

lehet hogy figyelemfelkeltésből csinálja.

ha halkan beszéltek hozzá akkor és odanéz, akkor jó a hallása.

2012. aug. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a játszótéren vagy a tv-ben ezt a példát látja. Vagy túl hangosan nézi a tv-t.
2012. aug. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én ezt az ovis gyerekeknél figyeltem meg. Egyszerűen megszokják, hogy ha nem kiabálnak nem hallják meg őket. Nála nincs biztos semmi ilyen helyzet ?
2012. aug. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!