Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti mennyit adnátok egy 98-as...

Ti mennyit adnátok egy 98-as Next vagy H&M használt, de hibátlan lány melegítőnadrágért?

Figyelt kérdés

Kislányom 2,5 éves, mindjárt kezdődik a bölcsi. Átnéztem a ruhatárát, mindene van kivéve a melegítőket, azt mindet kinőtte, az összes bokalengő.

Azt sem tudom hol vehetnék jó áron klassz és minőségi pamut és plüss nadrágokat, olyat ami nem megy össze az első mosásánál és nem tekeredik el, továbbá nincs rajta gusztustalan hatalmas figura. Rákerestem a neten és van egy eladó aki legalább 10 db-ot árul egyszerre, sajnos 1 Ft-ról indítva. Megvenném mind, akkor le lenne a gond, de nem tudom mennyit ér meg maximum. Eddig turiztam a ruháit, de ekkora nadrágokat sehol nem találtam.

Ráadásul vettem már ettől az eladótól tavaly overált, nagyon elégedett voltam vele.

1500 Ft/db szerintetek már túlzás? Vagy magasabbra fog kúszni az ár? Nem ismerem ennyire az árakat, de felverni sem akarom nagyon, viszont jó lenne megcsípni mind.


Kínaiban nem veszek semmit, újonnan pedig ekkora mennyiségben már nem tudnám megfizetni. Még így is húzós lesz!


2012. aug. 11. 21:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Hú hát egyrészt kérdés hogy VALÓBAN milyenek azok a nacik (nehogy csalódj mert a fotó csalóka lehet) Ezeknek a követelményeknek amiket írsz (minőségi pamut, nem tekeredik nincs rajta hatalmas figura) megfelel a scamp melegítő naci is (vagy hosszú pamut naci nem is tudom milyen néven "fut" ez náluk)

Egyébként a másik tapasztalatom hogy fel tudják ám tornászni rendesen ezeknek a next melegítőknek az árát sajnos...

de egy próbát megér, lehet az eladónak megéri ha egyben le van róla a gond ha egyben eladja.

1500 ft reális amúgy szerintem sajna. Mert ezek keresett és jó márkák...(pláne ha valóban szép megkímélt plüss melegítő az meg még drágább is akár...)

2012. aug. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt elsősorban Neked kell tudnod,hogy mennyit akarsz illetve tudsz rászánni.

Én nem tartom soknak az 1500.- Ft/ db.Ugyan használt,de azért lássuk be,hogy ezek a márkájú ruhák bőven kiszolgálnak 2-3 gyereket is akár (ha ésszel viselik a holmikat),és szinte még akkor sem mondani meg,hogy miken ment át.Ezzel szemben ott vannak a silány,bolti termékek és nem feltétlenül a kínaira gondolok.Mi vettünk már boltban,kimondottan drága holmit a gyermekünknek és már az 1. mosás után tragédia volt,ahogy kinézett.Ezzel szemben egy turis Next például,soha nem okozott csalódást.Emelett még stílusosak is,nincs agyon giccselve minden vacakkal.

Tehát a kérdésedre a válasz:nem,nem sok érte.

Zárójelesen jegyzem meg,mi sem vagyunk elengedve anyagilag,és pont emiatt kell sokkal jobban megnéznem mire adok ki pénzt.

2012. aug. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt mondom, hogy nézz szét a scampnál. Nagyon jó minőségű ruháig vannak, és tartósak. Mi most örököltünk egy melegítő együttest, a fiam a 3. gyerek, aki viseli őket, de nagyon jó állapotú, simán az utcára is rá tudom adni (oviban viselt ruci, tehát nem volt kímélve).
2012. aug. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem egyben van hirdetve, hanem minden egyesével 1 Ft-ról, legalább 50 nadrágot rakott fel az eladó egyszerre, ha nem többet. Én ebből nagyjából 10-et vennék. Van ami már 900 Ft-on áll, pedig még hátra van egy hét.

Igen, tudom, hogy rizikós így látatlanban vásárolni,és nem is olcsó de nincs időm már ennyit összeturizni, és azt sem tudom, hogy hol. Bementem a Tescoba (az itt van mellettünk) és a legolcsóbb pamut melegítő leértékelve 2000Ft/db volt.

A Scampot, nem ismerem, 2,5 év alatt még soha nem került a kezembe ez a márka, nem is tudom hol kereshetném.

Tulajdonképpen én eddig a Nextet és a H&M-et szerettem a legjobban, nem azért mert sznob lennék,hanem mert valóban hosszan tartó darabok. Ezért is örültem, hogy erre rátaláltam.


Még gondolkodom:)

2012. aug. 11. 21:58
 5/10 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy nem is kellene extrán ráköltenem, mert nemrég eladtam egy csomó ruháját jó áron, most is futnak a licitek, abból bőven futja a nadrágokra.
2012. aug. 11. 22:04
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én személy szerint 1.500 Ft-ot már kicsit sokallok egy "bálás", használt nadrágért. Belegondolva, hogy ő fillérekért jut hozzá... hát nem tudom. Én sokszor vettem már pl a Tesco-ban 2 db-os melegítő szettet akciósan 2000-2500 Ft-ért és nagyon jó minőségűek, simán kiszolgálták a 2 gyerkőcömet és még tovább is tudtam ajándékozni. Auchanban is érdemes szétnézni (bár én ott ritkábban találok) és a Lidl-nek is jó akciói szoktak lenni gyerekruhákra.
2012. aug. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az első vagyok. Teljesen megértelek egyébként. Nálunk ugyanez a helyzet (ugyanígy 98as a kislányom:)) hogy tescó van (2000ft/naci aztán az ki tudja milyen jártam már meg tescós új melegítővel még a fiamnak vettem pár mosás után olyan bolyhos volt mintha évek óta hordanánk) és én is a h&m és next márkákat szeretem/szerettem nem csak minőségre, hanem külsőre szabásra is! Nem kedvelem amúgy a melegítőt magamon sem, de belátom van hogy az sokkal kényelmesebb a gyereknek de akkor legalább legyen benne csini:)) Pláne ha kislány.

Egyébként ha meggondolnád www.scamp.hu, de a teszveszen is ha rákeresel a névre, vannak eladók akik ilyen márkát árusítanak ( a zoknijaik is nagyon jók amúgy és olcsók) utolsó darabokat meg előző kollekció mintáival és akkor olcsóbb!

[link]

1958 itt egy naci pl. de ez is tényleg jó minőség nem csalódtam még benne.

neten van hogy ilyen utolsó darabokat 1500-1600 ért is meg lehet venni.

2012. aug. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
szió, én is használtan veszek ilyesmit, és rámegyek ezekre a márkákra, mert az már takar egyfajta minőséget, és fazont, amit kedvelek. Én általában olyan max 6-700, ha nagyon tetszik, vagy állati jó állapotban van akkor adok érte 800 Ft-ot. Ha 1 eladótól veszed meg, akkor írnék neki, hogy mit választottam ki nála, és ezeket mennyiért adná oda fixen egybe. Aztán egyezkednék vele....sokszor mondjuk azt írják vissza, hogy mondjál Te árat, akkor írd meg neki azt az összeget, amennyit b. rászánsz a rucikra.
2012. aug. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, még azt elfelejtettem, hogy a Scamp cuccok tényleg nagyon jók, én egyedül a bodykat mindig onnét vettem, meg a zoknikat is tőlük veszem mindig, mert nagyon nagyon jók. Biztos, hogy a melegítők is szuperek, és megfizethetőek.
2012. aug. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én egy használt next melegitö naciért max 600ft adnék érte.többet nem.
2012. szept. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!