Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4 éves gyermeketek hány kiló?

4 éves gyermeketek hány kiló?

Figyelt kérdés
kislányom 21 kg elég husos,bár szeret is enni ez tény,odafigyelünk rá mit adunk neki,de én olyan kis ducinak látom és persze mások is,engem picit zavar de nem egy nagy csoki evő félre ne értsétek,eszik yoghurtot főleg az actimelt imádja,leveseket meg tényleg mindent,megnyulik majd vagy mit adjak neki a gyümölcsön zöldségeken kivűl,hogy ne hizzon tovább,persze levesek... stb de mi az ami nekik valo és még szeretik is? és persze nem hizlal?
2012. aug. 6. 17:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Decemberben lesz Kisfiam 4 éves. Most 21 kg, és 112 cm. Nem kövér egyáltalán, mert magas. Sőt valaki mondta, hogy sovány is..Aki ezt mondta, az Ő fia majd' 38 kg, igaz 6 éves, na de az már "kicsit" túlzás. Az Activiáról csak annyit, hogy tévhit, hogy az jó. Ugyanúgy hízlal, mint bármely más joghurt. Ilyen az Actimel is pl. Havonta 2-3-szor eszünk gyümölcsöset. Édesség teljesen kizárva. Teljes kiőrlésű kenyér, rozsliszt, rizs szintén kizárva, nagy ritkán eszünk. Húsfélékből is csak csirke, és a halak. Sok-sok zöldségek, gyümölcsök. Persze azért vannak kivételek, eszünk néha túró rudit, vagy Kinder finomságokat. Ennyi. Igazából ami nem hízlal, az a víz, hal, és a zöldségek. Na de ki bírna csak ezt enni? :)
2012. aug. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Lányom májusban volt 4 éves, kb. 1 méteres (lehet, hogy csak 98 cm, nem tudom pontosan, de elég kicsi). 16,5 kg. körül van.
2012. aug. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Az én fiam is 4 éves, 105 cm és 16 kg. Ha jóllakik van egy kis pocakja, mint az apjának. :o)


A lányom 6 éves, 108 cm és 18 kg, most kezdi az iskolát. Látszólag egyforma magasak, ami szinte hihetetlen számunkra. Kivizsgáltattuk szegényt, de nem találtak nála semmit. Kicsi és kész!


Szép formásak, egyáltalán nem kövér egyik sem, és nem is nevezném soványnak őket. Természetes alakjuk van.


42/F

2012. aug. 8. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Uncsitesóm 4 és fél éves,fiú,és 21 kg,pont mint a te lányod,ő is elég husis.(én 12/L)
2012. aug. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!