Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 évesnek kilövetnétek a fülét?

2 évesnek kilövetnétek a fülét?

Figyelt kérdés
Vagy inkább előbb vagy majd csak később?
2012. júl. 27. 08:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

nekem 4 évesen volt lányomnak egy évesen

ujszülött korba a legideálisabb

2012. júl. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%
Nem. Megvárom majd amíg nagyobb lesz, és ha ő szeretne fülbevalót, akkor esetleg.
2012. júl. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
7 hetesen lövettük ki a lányom fülét.
2012. júl. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
51%
Nem, akkor lövetném ki, amikor kéri, hogy lövessem ki. 2 éves koránál korábban viszont semmiképp.
2012. júl. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 gabszem ***** válasza:
48%
Én ezzel úgy vagyok, hogy én se akartam soha fülbevalót, pedig anyukám nagyon erőlködött mikor gyerek voltam. Én teljesen fel vagyok háborodva mikor az újszülöttek fülét kilövik és fülbevalót raknak bele. SZegények olyan furán néznek ki fülbevalóval. Minek? Ha majd szeretne fülbevalót akkor belövetünk neki. Ennyi.
2012. júl. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
5 hónaposon lövettem ki mindkét lányom fülét.
2012. júl. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
56%
Nem. Kislányom is 2 éves, nem kap fülbevalót, csak ha Ő akarja és nagyobb lesz. Párom ellene volt nagyon, hogy picinek kilövessük a fülét, most meg már én sem akarom. Ha majd akar, megcsináltatjuk.
2012. júl. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

ez a lehető legrosszabb kor erre szerintem.

foglalkoztam füllyukasztással, de ennyi időnek nem igen vállaltam, mert hangos, megijed, nagyon sír, majd nem engedi a másik fülét, én meg lefogni nem fogom.


mikor pici, hamar megnyugszik, pár perc múlva elfelejti, igaz mikor kicsi akkor nagyon kell vigyázni a fülbevalóra nehogy beakadjon valahova.

később, 4-5 éves korban meg már megérti, hogy miért kell 2x nagy zajt, fájdalmat elviselnie és talán már szeretné is :)

szóval én nem ajánlom...

2012. júl. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én három évesen kaptam fülbevalót, nem emlékszem a dologra, de biztosan bőgtem, mert fájt. Amúgy rossz helyre lőtték az egyiket és azóta is begyullad, ha csak egy napig is bent van egy fülbevaló, szóval örülnék, ha nagyobb korban lőtték volna ki (úgy kb 15 éves koromban).

Én a picinknek nem fogom kilövetni a fülét, majd tini korában eldönti, hogy akar-e vagy sem.

De ez teljesen egyén függő, ha te szeretnél neki fülbevalót, akkor minél korábban, mondjuk 1 éves korában, de mindenképpen 3 éves koráig bezárólag, mert ebben az idő intervallumban még feledékenyebbek, nem ragad meg nekik a fájdalom.

2012. júl. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

2 éves volt a lányom, mikor kilövettük a fülét.

Jobb, ha addig löveti az ember, amíg "nyugton" van, tehát pár hónaposan. Vagy jóval később.

2012. júl. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!