Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Éjjel lázas volt (37.9),...

Éjjel lázas volt (37.9), reggel hasmenése, lehet a fogától?

Figyelt kérdés
Éjszaka mértem a lázát, adtam neki panadol szirupot, egy óra múlva már nem is volt magas és azóta sincs láza. Ez a reggeli kicsordult a pelenkából térdig híg kaki lepett még meg. 8 foga van, jöhetnek a rágók? Nem engedi megnézni, fogmosásnál sem, egyébként pedig pláne. Gondoltam, ha megint megy a hasa, kihívom az orvost, de addig hátha tudtok valami okosat mondani. Köszönöm. (Egy éves múlt)
2009. júl. 16. 07:54
 1/4 anonim ***** válasza:
59%

Ez csak hőemelkedés

Lázról 38,0 felett beszélünk

2009. júl. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
42%
Már ne haragudj, de 37,9re miért adsz gyógyszert?? Saját védekező képességét nyomod le. Csak azt éred el, hogy nem erősödik az immunrendszere. Láz 38.5 felett kezelendő. Addig hagyni kell, öngyógyító folyamat. Én 39ig nem adok gyógyszert. Nem is beteges a gyerekem, mint aki agyon gyógyszerezte. Igen lehet a fogától.
2009. júl. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A panadol láz és fájdalomcsillapító... És igen, a foga, két rágófoga van bújóban. Az én gyerekem egyáltalán nem beteges, ezért mertem kérdezni, mert tapasztalatlan vagyok a betegségekkel kapcs, ugyanis a családunkban ez nagyon ritka, mint a gyógyszerezés is, de az éjszaka kellős közepén 38 előtt mindenképpen jobbnak láttam megfékezni a hőmérséklet emelkedést. Elnézést kérek tőled...
2009. júl. 16. 23:36
 4/4 anonim ***** válasza:
48%
Látom magadra vetted. Ne haragudj nem megbántani akartalak.Próbáld meg a homeopátiát. Belladonna és chamomilla ami erre jó.Remélem a pici jobban van.
2009. júl. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!