Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Balatonlellén voltatok/mentek...

Balatonlellén voltatok/mentek mostanában nyaralni? Most hallottam hogy rengeteg a szúnyog?!

Figyelt kérdés
2012. júl. 13. 06:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Lellén nem voltunk még idén,de Bogláron már igen.Ott is volt szúnyog bőven a kora esti óráktól kezdődően.Napközben nem lehetett észlelni a jelenlétüket,csak néha a vízben egy-egy zöld szúnyogszerű valami akart minket megízlelni...

Az egyik ismerősöm kb 3 hete volt Lellén és mondta,hogy a víz tele volt lárvákkal.Ezek alapján elképzelhetőnek tartom a sok szúnyogot.

Mi most készülünk Füredre,nem tudom mennyi ott a szúnyog,de egy biztos,a riasztósprayt nem hagyjuk itthon.

Remélem a szúnyogok nem teszik tönkre a pihenéseteket!Kellemes nyaralást kívánok!:)

2012. júl. 13. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A vízközelben általában sok a szúnyog :( Tudom ajánlani az Autan nevű szúnyog, kullancs riasztót! Dm-ben olcsóbb, mint a gyógyszertárakban. Nekünk bevált. Előtte szét csípkedtek, majd befújtam magam, és meg sem közelítettek!

Jó nyaralást Nektek! Mi is megyünk hamarosan Siófokra. :) Voltunk nemrég, de megint megyünk pár napra. :)

2012. júl. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi június végé voltunk Lellén, és akkor még csak napos szúnyog invázió volt. Undi egy állat, de legalább nem csíp. De mondta a házinéni, hogy pár hét és jön az igazi szunyi. Szóval tuti rengeteg van :(
2012. júl. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi Balatonszárszón voltunk és alig volt szúnyog. Lelle egy köpésre van, szóval nem gondolom, hogy ott invázió lenne.
2012. júl. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bogláron voltunk a múlt héten, Lellére is átmentünk fürödni. Épp azt néztem, hogy idén ilyen fura zöld szúnyogok vannak a Balaton parton, de nem vettem észre, hogy csípnének. A víz telis tele van a lárvájukkal, a part is az árnyékosabb helyen és késő délután, de ennek ellenére nagyon jól éreztük magunkat. A szúnyogok ne hátráltassanak benneteket! :)
2012. júl. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Minden évben szokott lenni szúnyoginvázió, de ezek főleg árvaszúnyogok, amelyek nem csípnek, maximum a hangjuk kellemetlen.
2012. júl. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!