Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit csináltok 2-3 évesetekkel...

Mit csináltok 2-3 évesetekkel ebben a hőségben?

Figyelt kérdés

Légyszi adjatok tippeket, kimerültem. 27 fok van a lakásban, még elviselhető, felfújtunk egy kismedencét, de az nem állandó elfoglaltság, igazából nyűglődünk.

Ti miket csináltok?


2012. júl. 1. 09:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Mese nézés, babázunk, legozunk, festünk, locsolunk.

Tegnap borsót pucoltunk, 1 órán át csinálta, nagyon megtetszett neki!

2012. júl. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mi is nyűglődünk,bent játszunk este pedig megyünk ki hintázni,bicózni,van egy 3 és egy 2 évesem.
2012. júl. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"olvas", mesét néz, nyüglődik, mert menne ki.

Bent jó idő van, elviseli, de mehetnéke van.

Már ötletem sincs, mert semmi se köti le nagyon.

2012. júl. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigieket!

NÁlunk is az a gond, hogy annyira menne ki. Én meg pluszba babát várok és rosszul vagyok a gondolattól is, hogy kimenjünk.

2012. júl. 1. 10:13
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi panelban lakunk. 2,5 éves a kisfiam plusz 35 hkm vagyok.

Mese nézés vagy olvasás, legó, rajzolás, gyurmázás, és amikor főzök akkor segít nekem nagyon. Mi délu 5-kor lent vagyunk a strandon és fél 8-ig ott is maradunk. Én jobban nyűglődök ebben a melegben.

Ma egy tálban kapott vizet és beletettem egy csomó kupakot és kb 1 órán át főzte a levest, nagyon élvezte.:)

2012. júl. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ez a kupakos ez jóó, köszi mi is kipróbáljuk :)

Lehet, hogy nálunk is én bírom nehezebben és én vagyok a nyűgibb...

Boldog babavárást, irigyellek, hogy már a végefelé jársz, én még a rosszullevős időszakban vagyok.

2012. júl. 1. 15:51
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is ezen vergődök, már mindent kipróbáltunk. Délután a kert már árnyékos, akkor elvagyunk a kismedencében, plusz kivittem a kertbe nagy tálcát gyurmával és formákkal, a pokrócon tud gyurmázni, kis babakonyhát is kiraktam, van aszfaltkréta, buborékfújó (ez sokszor bejön), kiraktam egy könnyű gyereksátrat a rajzcuccokkal. De lassan ez is kevés. Délelőtt nem lehet kimenni, az halál. Jövő héten végig velem lesz délelőttönként, fogalmam sincs mit fogunk kezdeni magunkkal. Légkondis játszóházat, vagy beltéri programokat tud valaki esetleg?
2012. júl. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!