Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » WC-szűkítő téma: melyiket vegyem?

WC-szűkítő téma: melyiket vegyem?

Figyelt kérdés
Rengeteget néztem neten, de igazából amit nem értek, hogy ezek nincsenek rögzítve a wc deszkához? mármint nem szíjjal, vagy csattal, hanem úgy értem, hogy ezeknek a szűkítőknek általában sima egyenletes az alja, nem? vagy cska a képek nem jók amiket néztem? Tudnátok ajánlani valami biztonságosat, ami nem csúszik le a deszkáról? Fiúknak másmilyen javasolt, mint lányoknak? Fiúknak praktikusabb a lábközt magasan felnyúlós tipus? minden tapasztalat, vélemény érdekel!
2012. jún. 25. 13:59
 1/8 anonim ***** válasza:

Sima 100 Ft -os boltban, vagy Tesco , 600-1500 Ft.

Pont ráillik a wc tetejére, az alja úgy van kialakítva, nem kell oda csatolni, vagy rögzíteni!

Ha pisilni kell csak ráteszem, ha végzett, leveszem.

2012. jún. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia!Én a kombinált wc ülőkét ajánlanám.Ugyanúgy fel kell szerelni mint bármely más ülőkét így nem is tud elmozdulni.A sima ülőkék elmozdulnak.
2012. jún. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

szia!

nekünk egyszerű sima, fehér van.

Ezeket nem kell, nem is tudod rögzíteni. Egyszerűen ráteszed a wc-re, a szűkítő belső pereme akadályozza meg, hogy lecsússzon.

Ami nekünk van, az nem nyúlik fel magasan és szerintem nem is praktikus, mert néha be kell igazítani a kukit.

2012. jún. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem 3 kisgyerekem van.

Az elsőnél eldöntöttük, hogy nem biliztetjük, mert arról is egy idő után át kell szokni a wc-re így olyan Wc szűkítőt kerestem amit sokáig használni tudnunk.


A Kika-ban vettünk egy lépcsős wc szűkítőt.

Stabil, erős anyag, nem mozdul el, van kapaszkodója.

A 2 éves fiam már egyedül is tudta használni.


Most a 3 gyerekkel használjuk, de még mindig nincs semmi baja.

Jól tisztítható!


Igaz nem olcsó, de ha több gyerkőcöt terveztek akkor mindenképpen érdemes megvenni.

2012. jún. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi ezt vettük: [link] Két gyerek használja, stabil. Rögzíteni két műanyag pöcökkel kell, amit asszerint lehet bedugni az aljába, mekkora a wc, így bármiylen wc-hez jó. (Mi is vettünk a Lidlben egy olcsóbbat, aminek fix a kerete és az tartaná a wc-t, de az sajnos nem minden méretre jó.)
2012. jún. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm a gyors válaszokat!

Sajnos a lépcsős megoldás kizárt, mivel eléggé kicsi a fürdőnk :(

Akkor ezek szerint egy ilyen bárhol kaphatós pár száz ft-os szűkítőnek az alja nem sima, hanem a belseje peremes, ami a nagy wc ülőkébe megy bele? Bocsánat a tudatlanságom miatt, de eddig még nem nézegettem ezeket...

2012. jún. 25. 14:54
 7/8 anonim ***** válasza:
A lányomé olyan, hogy nem a wc deszkára kell rátenni, hanem magára a wc-re. Elől van 2 lehajló fül, ez akadályozza meg, hogy elcsússzon. Náhanapján azért csak elcsúszik, de még így sem borul föl, vagy pottyan bele a wc-be. Egyszerű, rózsaszín, állatok vannak rajta, 1,500 HUF volt az aldiban.
2012. jún. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem a legpraktikusabb wcszűkítő az összecsukható. Elfér egy táskában. Viheted magaddal mindenhová. Bevásárlóközpontba vagy akárhová. Ráadásul nem kell foglalkozonod azzal, hogy letörölgeted az idegen helyen a wc-t. Egyszerűen csak szétnyitod és ráteszed a WC-re. Nagyon praktikus és szuper találmány. mi itt vettük. www.wcszukito.hu
2013. jan. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!