Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ki hogy mondta el a gyerekének...

Ki hogy mondta el a gyerekének, hogy mi a különbség lányok és fiúk között?

Figyelt kérdés
2009. júl. 6. 09:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
A fiam 3,5 éves, és most tanulgatja, hogy ki fiú, ki lány. Kérdezgetek tőle személyeket a rokonságon belül, és ő mondja, hogy fiú vagy lány. A fiúknak fütyijük van, a lányoknak nincs.
2009. júl. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
a fiúknak fütyijük van, a lányoknak pedig nem NINCS, hanem nekik nunijuk van
2009. júl. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Kedves első Válaszoló! Azt miért nem merted kimondani, hogy mijük van a lányoknak? Arra is vannak jó szavak. pl. nuni, punci.
2009. júl. 6. 10:57
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A férjem kislánya olyan kétévesen egyszer azt kérdezte: "ha megnövök, fiú leszek?" :)
2009. júl. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Az eddigi válaszokat köszönöm! Ha szeretnétek, még válaszoljatok!!!
2009. júl. 6. 11:15
 6/12 anonim ***** válasza:
11%
Fogadjunk te tetted fel azt a kukis nunis kérdést is,neked mi bajod van?Tiszta pedofil vagy basszus.
2009. júl. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Egy ártatlan kérdésből, miért kell mindjárt a legrosszabbra gondolni?
2009. júl. 6. 13:19
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk már elejétől kezdve el lett neki mondva. A fiúknak fütyijük, a lányoknak puncijuk van. Aztán megbeszéltük ki fiú ki lány és kész. Már két éves elmúlt, nem is téma nála. Ha kérdezni megbeszéljük ennyi. Természetes dolog neki hogy a fiúknak fütyijük van a lányoknak meg puncijuk. Minél természetesebbnek veszed és adod elő neki annál nyitottabb lesz ő is majd feléd ha nagyobb lesz, mert nem bűnös dolognak fogja fel, hanem természetesnek.

Nálunk itthon sincs takargatás stb, eleinte a páromnak furcsa volt ez, most meg természetes. De nem pedofil, meg én sem! Egyszerűen természetes és kész. Persze nem sztriptízelünk itthon, meg nudizunk, de ha épp átöltözésen van a hangsúly akkor nem jövünk zavarba. De ilyen a wc-zés is, meg minden nálunk. A gyereknek is természetes hogy ilyen dolgok vannak mindenkinek és kész.

Amúgy ha nagyobb lesz és úgy látom rajta hogy ő neki ez zavaró, akkor tiszteletben tartom.

2009. júl. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mondjuk az én lányom még elég pindurka (14 hós) e témához, de már figyel, mert ha fürdünk vagy pisilünk jól megnézi mi az. Ha más kisbabás anyuka épp az orrom elött pelenkázik akkor szoktam mondani, hogy ez a egy fütyi a kisfiúnak, lányoknál meg kis puni.

Egyet sosem felejtek el, hogy az én anyám mindig úgy mondta nekem, hogy puncikóm van. Kisgyerekként nem érdekelt, de most felnőtt fejjel a hideg ráz az ilyen kifejezéstől. Olyan körülményes.

2009. júl. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszoló vagyok. Nem gondoltam volna, hogy csak azért mert írtam ki hogy a lányoknak puncijuk van, már kérdőre vontok, természetesen a fiam tudja, az egy dolog, hogy itt nem írtam le.
2009. júl. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!