Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyibe kerül egy 14 év...

Mennyibe kerül egy 14 év alatti gyerek fogszabályoztatása?

Figyelt kérdés
Kisfiam elsős,8 éves,és már szüksége lenne a fogszabályzóra a fogorvos szerint,de úgy hallottam,hogy az ingyenes fogszabályzó sem ingyen van.
2012. jún. 12. 19:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom, úgy van, hogy a készüléket vagy készülékeket neked kell kifizetni. Ez olyan 30ezer forint körül lehet, ha SZTK alapon megy. Ha átlátszós a fogszabályzó, akkor lehet több. Először vidd el a fogszabályzós dokihoz. Megnézi, elmondja miről lenne szó, mennyi időbe tellne, stb. És akkor megbeszélnétek az árat is.
2012. jún. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi pont ma megyünk a lányommal majd megírom mennyi lett.De mikor beszéltünk a doktornövel akkor azt mondta kb 90.000ft de nekünk lentre is és fentre is kell.De ez függ attólis,hogy állandó kell vagy csak éjszakai.A lányomnak 2 évig éjszakai volt az 8000ft ba került és havonta jártunk állitásra.De már sajnos nem elég ezért állandot fog kapni.
2012. jún. 13. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
előre is köszi
2012. jún. 13. 09:25
 4/6 anonim ***** válasza:
Elfelejtettem megkérdezni ,hogy mennyibe fog kerülni.De jövőhéten kell mennünk gipsz mintavételre meg röntgenre és akkor már biztos megmondja.Mert mint az éjszakainál akkor állnak neki csinálni mikor csekken befizettük az összeget.Ugyhogy jövőhéten biztos kell fizetnünk,azt viszont megkérdeztem,hogy lehet szines tappancsokat rá kérni és az nem kerül több pénzbe.De szerintem lehet,hogy ti éjszakaival fogtok kezdeni ha esetlegnem az a baj,hogy két sorba nőnek a fogai.
2012. jún. 14. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ma voltunk ismát gipszminta vételenés azt mondta a doktornő ,hogy 80000ft alsó és felső együtt.Amiből ma 15000ft ot kellet adni két hét mulva mikor felteszik a felsöt még 25000ft ot.A fenmaradó 40000ft otpedig ha az alsót is felrakták.
2012. jún. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen

...át ez tényleg nincs ingyen:(

Az én fogorvosom a fog trainer-t ajánlotta még,amit éjszakára kell berakni.A fiamnak 8 maradandó foga van még csak,talán a fog trainerrel csírájában folytjuk el a fogak csacskaságát:)

2012. jún. 21. 15:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!