Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan csináljam? Magától...

Hogyan csináljam? Magától elmarad majd?

Figyelt kérdés
Kislányom elmult 3 éves.Nappalra már elhagytuk a pelenkát,de éjszakára még mindig kell.Van,hogy szárazon marad,de elöfordul,hogy pisis lesz.
2009. júl. 3. 09:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyugi. Már nem sok idő. Este ültesd bilire.
2009. júl. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az már jo jel, ha reggelre van hogy száraz marad a pelus. Lefekvés elott mindig vigyed pisilni és már ne kapjon sok teat. Egyszeruen ha elozo este tiszta maradt a pelus, masnap este már ne add ra. ha reggelre száraz marad nagyon dicsérd meg.ja meg én még egy jo darabig olyan 11 korul este koltottem ot pisilni, ha tudtam hogy sokat ivott este.meg a lepedo ala tettem ilyen foliat, hogy ha besikerul (és még be fog párszor) ne a matrac szívja fel.

Sok sikert!

2009. júl. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én mindig jegyeztem,hogy már hány napja nem pisilt be. arra gondoltam,ha már 2 hétig folyamatosan nincs baleset akkor már nem adok rá többet. eljött ez az idő is. de én up-and-go-s pelust adtam rá,hogy egy kicsit nagylányosabbnak tünjön az ügy :D

szintén 3 éves lányka anyukája

2009. júl. 4. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!