Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szeptemberben lejár a gyesem....

Szeptemberben lejár a gyesem. Még nem volt munka viszonom ez előtt. Mikor kéne el mennem a munkaügyi központba hogy szeptemberre tudjak valahol dolgozni? Valaki hasonló helyztben?

Figyelt kérdés

2012. jún. 7. 11:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Ahogy lejár menj be a munkaügyibe, ha nem találsz munkát akkor pedig segélyre kell menned hogy kapjál valamennyi pénzt(önkormányzat).
2012. jún. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia ! Nekem már lejárt a gyesem márciusban, még mindig nem találtam munkát. Minél később kezdesz el aktívan keresni, annál rosszabb lesz. Gyes lejárta előtt hiába mész be a munkaügyibe, visszahívnak akkorra, amikor lejárt a gyesed. Mindenféleképpen menj utána be, indulnak tanfolyamok, amiket szívesen elvégeztem volna, de sajna volt olyan, ahol kikötés volt, hogy 25. évemet még ne töltöttem be. 27 vagyok...
2012. jún. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
hát em tudom mi lesz ngyon rossz már most félek előre.én még 23 éves vagyok ,és bolti eladói szakmám van.hát reélem lesz valami
2012. jún. 7. 11:54
 4/10 anonim ***** válasza:
keress addig is munkát az interneten!
2012. jún. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
belehet jelenkezni már most a munkaügyibe,vagyis nekem úgy volt elötte mentem 1 honapal hogy lejárt a gyesem.ott mondták mehetem volna hamarabb is.kérdez rá!!!!!
2012. jún. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia én ott dolgozom,a lejárat előtt három hónappal kell bejönni,mert akkor meglesz az önkormányzati ellátáshoz a szükséges 3 hónap együttműködés.Lejár a gyes és azonnal ki tudjuk adni az igazolást az önkormányzathoz.
2012. jún. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
úhh nagyon köszi utolsó nagyon sokat egitettél . és ha nem találok munkát ,milyen támogatást kapok esetleg?
2012. jún. 8. 12:00
 8/10 anonim ***** válasza:

A gyes előtt közvetlenül,ha volt 360 nap munkaviszonyod,akkor nálunk vagy jogosult ellátásra.

3 hónap regisztráció után start kártyát válthatsz az APEHNÉL,ez a munkáltatónak járulékmentességet ad 1 évig.ez ösztönözheti azt,hogy felvegyenek.esetleg képzésben vehetsz részt.

2012. jún. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
bocs most olvastam hogy munkaviszony nem volt és 23 éves vagy.akkor pályakezdő leszel a gyes lejárta után.
2012. jún. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
ma voltam szegeden a munkaügyiben,hát elküldtek a francba.nem lehet addig bejelentkezni. :(
2012. jún. 19. 17:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!