Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák! Hogy a legpraktikusab...

Anyukák! Hogy a legpraktikusabb pl. a Vaterán hirdetni?

Figyelt kérdés
Azt kérdezném ,hogy ha rengeteg dolgot szeretnék eladni akkor ,hogy a legpraktikusabb,leggyorsabb feltölteni ? Ti külön felírjátok magatoknak a termék jellemzőit ? Egyáltalán hogy csináljátok ? Fényképeztek ...és hogyan tovább ?
2012. jún. 5. 14:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Fénykép mindenféleképpen kell. Nem írok sokat a termékekről, csak a főbb jellemzőit. Ha valakit valami érdekel, úgy is kérdez, majd akkor válaszolok. Mindent fix árra rakok fel. Persze ki kell találni a jó árat, hogy meg is vegyék, de te se járjál azért rosszul. Le is mérem, így már a leírásba bele tudom írni a postaköltséget is. A tapasztalatom alapján ruhákból csomagokat csinálj méret szerint (akár több méret is mehet egy csomagba), ne pár darabonként áruld. Tőlem a múltkor elvittek 2 rucicsomagot, volt egy 56-80, és egy 86-104. Mind a kettő csomagot egy ember vette meg:-)
2012. jún. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sok jó minőségű fénykép, ez nagyon fontos szerintem. Legalább is én azokat amikről nincs vagy csak homályos kép van fent sokszor meg sem nézem. Azokat a ruhákat viszont amikről szép élénk képek vannak fent (rendesen beforgatva :)) még van, hogy akkor is megveszem amikor nem azt keresem :)
2012. jún. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mikor nekem sok cucc volt, akkor csomiban adtam el, sok sok fotót tettem fel, és mindkétszer fix áron vitték el, ami nekem nagyon jó volt.

Most már nagyobb a lányom, kevesebb cucc marad meg jó állpotban.

A szépeket darabra, a szottyadtabbakat csomiban teszem fel, és mindig nagyon alacsony áron indítom, 3 hétig megy, de teszek villámárat is, ha vki azonnal akarja.

Ha több mindent vesznek, akkor engedek az árakból. Nagyon olcsón mennek el mostanában a dolgok, de jobb mint ha itt áll nekem.

Darabra állati szöszölős felrakni.

Mindegyikhez teszek fotókat, a hibákat mindig fotózom, és a leírásban is felhívom a figyelmét a vásárlónak.

leméregetem, mert úgyis kérdezik.


Ha nagyon sok minden van épp, akkor első nekifutásra fotó, a termék neve, és semmi többet nem írok, elindítom az aukciókat 3 hétre.

Majd ahogy időm engedi, leméregetem őket, és akkor utólag csinálok leírást hozzájuk.

A méregetés a halálom, elég szöszölős ez az egész amúgy...:-(

2012. jún. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!