Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A kislanyom karjan (3 eves)...

A kislanyom karjan (3 eves) valami barna fol jott ki a karjara olyan mint a veralafutas csak olyan teljesen halvany mint a tejeskave mintha piszkos lenne, mi lehet?

Figyelt kérdés
2009. jún. 30. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Több, mint elég indok, hogy orvoshoz fordulj vele.
2009. jún. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ilyen az én kislányomon is szokott lenni a hónaalján.Lehet hogy megütötte,nem?
2009. jún. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
En is arra gondoltam hogy vagy megutotte vagy beszoritotta valahova
2009. júl. 1. 09:15
 4/5 anonim ***** válasza:

Az én fiamnak a kézfején van ilyen folt.Májfolthoz hasonlít,csak halványabb,szerintem Te is erre gondolsz.Először azt hittem rosszul fürdettem meg,dörzsöltem neki,aztán megkérdeztem a védőnőtől,és azt mondta pigment folt.Aztán saját magamon is felfedeztem majdnem pont ugyan ott egy ugyan olyan foltot.

Néha kisebb,néha kiterjedtebb,attól függ mennyit van szabad levegőn.(ezt már megfigyeltem,ha többet van napon,akkor nagyobb a folt,de ha pár napig eső miatt nem tudunk ki menni,akkor visszahúzódik neki!!!)

Mutasd meg orvosnak/védőnőnek,szerintem neked is ezt fogják mondani.Minden jót!

2009. júl. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem esetleg olyan helyen van ahol "kiszivhatta" magának? Kisfiam az oviban alvás helyett szokta néha szivogatni a kezét ,de mire rájöttem mi az, eltartott egy db-ig....
2009. júl. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!