Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A kistesó már kevesebbet lesz...

A kistesó már kevesebbet lesz beteg, mikor közösségbe kerül?

Figyelt kérdés
Azon gondolkoztam, hogy a kistesó már kevesebbet beteg e mikor közösségbe kerül, mivel ugye a nagy már hazahordta neki a bacikat, vagyis nagyjából vele együtt át is esik egy betegeskedő korszakon. Vagy csak így logikus, de nem így van?
2012. máj. 22. 11:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Mind a 2 kisfiam nagyon beteges:(

A nagyobbik elsős,nála sokat javított az orrmandula kivétele anno,de így sem tudom megvédeni sajnos az egyéb vírusoktól.A tél slágere a tüszős mandula gyulladás volt nálunk.

Az egész család havi rendszerességgel elkapta.

A pici 3,5 éves,idén alig járt bölcsibe,igaz én már köhögéssel,orrfolyással sem vittem,mert tavaly volt lázgörcse,és sokkal jobban oda kell rá figyelnem.

Neki 2 hét múlva veszik ki az orrmanduláját,és lecsippentenek a garat mandulájából is,mert alap esetben is nagyobbak.

Én most ettől a műtéttől várom a csodát:(!

Remélhetőleg az oviban már kevesebb mindent kap el.

(túl van egy broncho waxum és egy ribomunyl kúrán is)


Megvédeni sajnos nem lehet,és én már a különböző oltásokban sem hiszek.

A nagyobb gyerkőcnek még anno ki kellett fizetni a prevenar oltást(16 ezer ft.volt),de azzal sem jártunk sikerrel.

Nálunk az is közrejátszhat,hogy nagyon fehér bőrűek vagyunk,és még tejallergiások is:(!

Szóval nálunk a pici még többször beteg,mint a tesó:(!

2012. máj. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A nagyobbik fiamnak állandóan tüszős mandulája volt, alig járt emiatt oviba, persze a kicsi is mindig elkapta.

4 éves korában kivették az orr és garatmanduláját, azóta a nagy egyszer sem betegedett meg, azt az évet végig járta az oviban, de szinte biztos vagyok benne, ha a kicsi is közösségbe kerül, mandulaműtét lesz a vége.

Én nem bízom abban, hogy kevesebbet lesz beteg, mint a nagy:(

2012. máj. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!