Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Baj az ha a kisfiamat nem...

Baj az ha a kisfiamat nem altatom el?

Figyelt kérdés
ugy szoktattuk szépen hozzzä pör napos korötol,hogy ringattuk persze,mindig kézben is volt:),de amint lättam hogy majdnem elalszik a ringatäsban egyböl letettem az ägyäba.mondvän hogy nem akartam hogy minden este bögjön amikor ägyba kell tenni vagy éjjeleken ät ringtani.most mäsfél éves,és ugy alszik el hogy este pancsi,kajcsi,kicsi jätök még,fogmosäs,éS 21:15 fele tesszük ägyba.puszit adunk neki,joéjt kivänunk,ott vagyuk vele 1-2 percet,és kijövünk.sokszor integetünk egymäsnak és mosolyog,nem sir egyältalän.elalszik egyedül,de csak lämpa mellett.baj az ha nem altatom én el?illetve hogy nem mesélünk neki?de modom,nem sir,és mär megszokta gy,integet is,mooslyog,tudja ha ägyba van téve akkor csicsi.
2009. jún. 26. 14:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem kicsit sem baj én sem altatom nem mesélek alváshoz.beteszem a kiságyba puszi jo éjt és kijövök.megszokta hogy ez a rendszer sirás nélkül alszik el.most 7.5 honapos 3 honapos korátol van igy és az elsö alkalomnál sem sirt
2009. jún. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tök jóóó! Irigykedem.. :)

Mesét meg majd mondasz neki napközben.

2009. jún. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
mesét 1 szer probältam olvasni este neki,pär hetet.de nem is hallgatta.meg gondoltam ha hozzäszokik a meséléshez akkor meg majd fog sirni ha kijövök.lehet jol van ez igy,igazatok van.de olyan lelkifurim van hogy mäs anyuka mesél,simogatja a kisbabät,én meg nem mesélek neki,hanem ägyba berakom,puszzi 1-2 simi és kijövök.Félek ettöl rossz anya vagyok,ezen gondolkozom mindig.
2009. jún. 26. 14:31
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez így nagyon jó! Irigykedem is rendesen. Az én fiamnál (aki már 2,5 éves) mai napig ott kell feküdnie vagy apának vagy nekem. Azon pedig, hogy rossz anya vagy ne gondolkozz, mert nem vagy az. Te csak következetes vagy ami a gyermeknevelésben igen is egy jó dolog.
2009. jún. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt azért ne feledd, hogy a legtöbb szülő nem azért somogatja, altatgatja, ringatjgatja a csemetét, mert az neki olyan jó, hanem mert máshogy nem megy! Örülj neki, hogy nálatok minden gond nélkül van így. Ez lenne a normális. Nem azon múlik a szülői gondoskodás mértéke, hogy este mennyi ideig geggyülöd a babát. Nálunk is így indult, de evés miatt máshogy alakult. Remélem, lesz még nekünk is ilyen szerencsénk! Gratuálok! +++
2009. jún. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Dehogy baj nyugodj meg nagyon jo anya vagy. Sokan elkövetik azt a hibát hogy nem a születéstöl csinálják igy azt mondják majd késöbb leszokik dehogy is majd rájönnek. Én a az elsö gyerekemet elrontottam 6 evig bünhötem érte. Kislányom egy éves és születése napjátol igy van nevelve ez azért fontos mert ezt szokja meg neki ez a természetes és semmilyen törést nem okoz benne. Nem ezen mulik hogy valaki jo vagy rossz szülö persz ha nagyobb lesz olvasok majd neki is mesét most még nem értékeli de mese után kifogok jönni. Szerintem ez igy helyes én mind a két változatot megéltem hidd el nagyon jo anya vagy.
2009. júl. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!