Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen hajvágót használtok?

Milyen hajvágót használtok?

Figyelt kérdés
14 hónapos kisfiam haját szeretném itthon lenyírni. Ollóval már megnyírtam 1x, de mindenképp gépet szeretnék használni. Érdemes kifejezetten babahajvágót venni, vagy más is jó? A lényeg az, hogy ne húzza a haját. Köszi!
2012. máj. 12. 15:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Most 19 hónapos a fiam, eddig fodrász nyírta neki ollóval, de most először úgy döntöttünk, hogy megpróbáljuk mi itthon. Rendes, felnőtt hajnyíróval levágtuk neki másfél centisre. Az előzetes félelmek ellenére, az egészet végigülte, a végén ő akarta magának nyírni.:) Egyáltalán nem húzta a haját a nyíró.
2012. máj. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Milyen típusú hajnyírót használtatok? Márkára gondolok. Köszi:)
2012. máj. 12. 16:27
 3/4 anonim ***** válasza:

Philips hajnyírónk van.

Amúgy amióta levágtuk neki, büszkén mondogatja, hogy ő kopasz, kopasz.:)

Első válaszoló voltam.

2012. máj. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekünk is sima Philips van, egymás után szoktam nyírni apát és fiát.

Nálunk az vált be, hogy konyhaszéket vittünk a fürdőszobába, mert ha látja a tükörben hogy mi történik, akkor simán végigüli. 2,5 éves a fiam, tavaly áprilisban vágtam neki először.

2012. máj. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!