Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mivel kezeljem? Már nagyon...

Mivel kezeljem? Már nagyon csúnya és viszket is neki!

Figyelt kérdés
kisfiamnak kb 2 hete a combján a hajlatban pelenka vonalában piros kiütések jöttek ki amik továbbterjedtek hiába kezeltem hintő porral és kamillás testápoloval mostmár mind két oldalon egy hatalmas vörös folt van már nemis igazán kiütés és nagyon forro és viszket is neki mert vakarja már a heréjére is átterjedt ottis vörös a pisi csipi mert amikor pelus nélkül van h szellözzön sir amikor pisis a nadrágja tegnap ota köröm virág kenöcsel kenem az egy nagyon picit halványitott rajta de még mindig viszket neki és nagyon csúnya ( pedig a dobozon az áll h megszünteti a viszketést) mivel kezeljem h elmúljon? elöre is köszönöm a válaszokat
2012. máj. 10. 13:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Próbáld a sudocremet, a bepanthent, vagy a neogranormont. Ha egyik sem válik be, akkor irass a dokiddal gomba elleni krémet, pl. clotrimazol tartalmú canestent.
2012. máj. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Cremor Refrigerans nevű gyógyszertári (recept nélkül kapható, csökkenti a viszketést és a gyulladást)kenőcsöt kenhetsz rá addig amíg nem tudtok elmenni orvoshoz. Ki kellene deríteni, hogy mi okozza a bőrgyulladást. Ezt meg csak orvos tudja.
2012. máj. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszi gyors válaszod eleinte neogranormonnal kezeltem de nem használt aztán kiprobáltam a canestent de sajnos az sem segitett
2012. máj. 10. 13:10
 4/11 anonim ***** válasza:
sudocream nagyon jó pelenkakiütésre és kipirosodásra.
2012. máj. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Már bocs,de miért kínzod a gyereket?Miért nem viszed el az orvoshoz és majd ő megmondja,hogy mivel kezeld.
2012. máj. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem minden canesten jó, csak a clotrimazol tartalmú. A közismertebb a bifenozol tartalmú, de az nem ér semmit.
2012. máj. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Lányomnak hasonlóra egy bőrgyógyászt írt fel egy kikevert patikai krémet.

Jobb, ha látja doki, főleg ha eddig nem használt neki semmi.

2012. máj. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Pampers pelenkát használsz? Abban van illat anyag, arra lehet hogy allergiás. Nem váltottál popsikrémet, vagy nedvestörlőt?

Minden pelenkázás után szappanos vízzel mosd le neki, hadd szellőzni, sudocrémmel kend be.

2012. máj. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én is dokihoz vinném. A fiamnak is volt ilyen, egyből sürgősségi bőrgyógyászatra küldött a doki (írt előbb Castellani ecsetelőt). Ott vettek kenetet, mondták, hogy kis kamillás oldattal mossam le azt a részt, ahol fertőzött, aztán kezeljem az általuk felírt krémmel. 1 hét múlva mentünk az eredményért, egy staphylococcus aureus baktérium tenyészett ki, azt mondta a doki, hogy ez lehet egy porszemtől is, amikor pelenkáztam, sajnos csúnya dolgokat tud művelni.

Ugyhogy én sem kísérleteznék, vinném dokihoz a gyereket, főleg ha láthatóan fáj is neki.

2012. máj. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Fenistil cseppet mindenképp adj neki,pár napig.

Annyi cseppet ahány kiló.

Lefekvéskor!


4 gyerkőc anyukája

2012. máj. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!