Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van ünneplő cipője óvodás...

Van ünneplő cipője óvodás kisfiadnak?

Figyelt kérdés

Közeleg az anyák napja, most kell először "ünneplőbe" öltöztetni a gyerekeket. Eddig én nem vettem ünneplő cipőt, azért, mert maximum egyszer adnám rá, utána kinövi:S Most viszont lehet, hogy kellene?

Van fekete nadrágja, egy halvány színű, csíkos inge. Ezt adnám rá. Vagy fehér inget kellene?

Jó lehet egy nem agyonhordott szandál, vagy vegyek inkább ünneplő cipőt?


2012. máj. 4. 10:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk fekete-fehér öltözetet kérnek, ezért én vettem kínaiban egy szuper ünneplős cipőt is a szerkóhoz.
2012. máj. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bár nekem lányaim vannak, de nem vettem...

A sarki kínaiban is 5000ft lenne a 2 pár cipő, és tényleg csak 1x viselnék. Én ezt nem engedhetem meg magamnak. Mivel úgyis a csoportban ünnepelnek, tökéletes a benti szandáljuk.

Fehér blúzunk van, de pl. fekete szoknyát sem kaptam a méretükben. Még megnézem 1-2 turiban, de ha nem kapok, marad a sötét farmerszoknya.

Evvan...

2012. máj. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nálunk is a csoportban lesz a negyed órás műsor.Nagyon jó áron kaptam a fiamnak fehér ing,nyakkendő fekete nacit(nem az a kimondott alkalmi)

De cipőt nem vagyok hajlandó venni neki.Van 2pár fekete bőr szandija.Inkább azt adnám rá

2012. máj. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én sem vettem neki, a csoportszobában azért a 15percért felesleges!
2012. máj. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerencsére nálunk nem kérnek "egyenruhát". Ünnepi alkalmakkor szebben szokták a szülők felöltöztetni a gyerekeket, de nem gyászruhába. Kis mintás ruhácska, pörgős szoknya. Ünneplő cipőre eszembe nem jutna pénzt kidobni.
2012. máj. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!