Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan tudok sikeresen szemcse...

Hogyan tudok sikeresen szemcseppet cseppenteni 2.5 évesem szemébe? Ötletek, tippek ügyes anyukák?

Figyelt kérdés
2012. máj. 1. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:

hát ha nem hagyja magát, akkor segítséggel, valaki lefogja. nemrég voltunk szemészeten két éves lányommal, lefogtam, a doktornő pedig picit széthuzta az amugy összeszoritott szemecskéjét és belecseppentett. ha pedig egyedül vagy, akkor fektesd hanyatt az ágyon, ülj fölé és a térded rakd a válla fölé, hogy ne tudja kihuzni. én az orrporszit oldom meg igy, kiabál, de inkább itthon nekem, mint a fülészeten mert mondjuk fel kell szurni.

remélem arra válaszoltam ami érdekelt, nem értelmeztem félre a kérdésedet :)

2012. máj. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én úgy csináltam, hogy lefektettem a földre, és úgy ültem a feje fölé, hogy a fejecskéje a két combom között volt. A Karjait betettem a combom alá, így két kezem maradt a műveletre:)

Széthúztam a szemecskéjét, és ment a csepp. Sajna másként nem ment, csak ilyen drasztikus módszerrel:S

2012. máj. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak fektesd le és csukja be a szemét. Neked a belső szemzugba (a szem orr közeli sarkába) kell cseppenteni és amikor kinyitja a szemét az szépen belefolyik. A lényeg, hogy ne szorítsa össze a szemét, csak nyugodtan csukja be mintha aludna.
2012. máj. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3-nál a pont!!!!!! Nem szabad leszorítani, lefogni, mert félni fog, nem pedig azt látja, hogy anya jót akar, meg akarja gyógyítani. 3 szembegyulladós gyerekem van, soha, soha nem fognám le őket, mikor nagyon humánus módja is van a szemcseppentésnek. (1 éves kislányom is simán hagyja a 3 válaszadó-féle szemcseppentést!! )
2012. máj. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

első vagyok, és kihangsúlyoztam, hogy ha nem hagyja magát..

létezik ilyen gyermek is.

2012. máj. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!