Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tudtok olyan gyerekpszichológu...

Tudtok olyan gyerekpszichológust aki online is válaszol? Kakilás ügyben szeretném.

Figyelt kérdés
Kisfiam 3 és féléves és visszatartja a kakiját. Mindennap van ingere, tehát az étkezéssel nincs gond, de amint érzi hogy kakilni kell neki, összeszorítja a fenekét. Mikor észreveszem odaszaladok és rögtön felemel ülőhelyzetbe, de már késő akkorra elmúlik az inger. Próbálkoztam mesével, hogy a barna medve ki akar jönni a sötét barlangból, vagy a kaki ki akar jönni mert túl sötét van bent. Próbáltam neki elmagyarázni hogy a kaki nem rossz dolog, ha egyszer volt kemény kakija az nem mindig úgy van stb. Semmi. Kúpozni nem akarom minden alkalommal, amit pedig a gyógyszertárban kaptam szereket nem használtak.
2012. ápr. 24. 11:32
 1/5 anonim ***** válasza:
nálunk is ez van .sőt egy ideig még a pisit is szorongatta.elmentünk pszichológushoz ezért.Hát mindent mondott csak azt nem hogy miért csinálja a gyerek és azt sem hogy mi mit csináljunk vele.A hashajtóktól csak görcsölt egész nap eredménye meg nem volt soha.A kúptól már nagyon fél.
2012. ápr. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Itt regisztrálni sem kell, és viszonylag gyorsan és ingyenesen válaszolnak, viszont sajnos csak gyermekpszichiátert találtam, pszichológust nem, de nézz szét, hátha te ügyesebb leszel!


[link]

2012. ápr. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Dr. Fehér Andre gyermekpszichológus, a minivilág.hu- n "rendel".

[link]

2012. ápr. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
webbeteg.hu
2012. ápr. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én évekig eljátszottam már ezt az egyik gyerekemmel.

Először a háziorvoshoz fordulj s utánna ő elküld gastroenterológiára.

Nem biztos,hogy pszichés.Nem egyszer voltunk a sebészeten mikor kiszedték belőle a kakit.Iszonyat volt még a mai napg is visszagondolni.Mára már megnőtt 5.es nagylány lett és semmi baja.

Ha valami tanácsra szükséged van nyugostan írj és segítek.

Szilvalekvár,rost complex,parafin olaj,guttalax.

Ezek nekünk beváltak.Volt,hogy elbújt nekem is és csak nyomta,nyomta a pelusba,de semmi.Mi a budai Kórházba vittük.Ne pszicháterhez vidd!Ja és állandóan a beöntésr adtam.Még a glicerines kúp se használt.

És 100 %-os narancslét itass vele!


4 gyerkőc anyukája

2012. ápr. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!