Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha ruhán keresztül kidörzsölőd...

Ha ruhán keresztül kidörzsölődik a bárányhimlő, az olyan heges lesz, mintha el/kikaparta volna?

Figyelt kérdés
Le van vágva a körme, nem is vakargatta magát a lányom (2 éves), aztán láttam, hogy dörzsöli a mellkasát. Rögtön levetkőztettem, hogy bekenjük és akkor láttam, hogy az egyik nagy hólyag ki van dörzsölve... Azt szeretném kérdezni, hogy akkor ez mar heges marad??? Minden elvakart hólyag heges marad? Van valakinek erről tapasztalata?

2012. ápr. 19. 21:51
 1/1 Varga Esztíí válasza:
Szia.Én most 14 évesen lettem bárányhimlős.Én is egyből levágtam a körmöm nem is tudtam magam vakarni.De még is a melleimen olyan mint ha kivakartam volna.És igen nekem heges maradt.
2012. ápr. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!