Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen márkájú cipőt hord a...

Milyen márkájú cipőt hord a gyereked?

Figyelt kérdés
( Tudom hülye kérdés, csak kíváncsi vagyok ,hogy milyen márkával vagytok megelégedve, és még azt is írjátok már oda léci, hogy hány éves a gyerek.)
2012. ápr. 9. 10:09
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
D.D.Step cipője volt eddig, de a Bobby Shoes-t annyian dícsérték, hogy a szandálja olyan lesz. Vettünk még Elefantent és Szamost is, de nem jött be és nagyon drága.
2012. ápr. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
3 éves kislány. Az átmeneti cipője Bobbie Shoes, a sport cipője Nike. Szandálból eddig Siestát vettem minden éven.
2012. ápr. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Salus gyógycipők és szandik vannak mindkét gyerkőcömnek, gyógytornász javaslatára, mert lábproblémájuk van.
2012. ápr. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
2éves kislány Elefanten,Nike,Bobby Shoes.
2012. ápr. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

34 hónapos (3 éves lesz) szamos baba korától. A salus is jó lenne, mert olcsóbb, de sajnos az duci lábú babákra való, nekünk vékonyka törékeny a lábikónk így a méretben passzoló salus lötyög a bokáján és lábfején.

A szamos drágább, de szuper jól tartja és csinosabb a salusnál.

2012. ápr. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
2 éves, Superfit
2012. ápr. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
34%

2 éves kisfiú, Nike ,Siesta, és Maus cipői vannak.

Szerintem a Siesta minőségben verhetetlen de a többivel is meg vagyok elégedve.

2012. ápr. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Salus, Falcon, Linea
2012. ápr. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
3,5 éves és kétévesek a fiaim, Elefanten cipőket hordanak. Most télen kipróbáltuk a Superfitet, ez is bevált.
2012. ápr. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
2 éves, eddig volt: bama, superfit, elefanten, dd step, clarks. Most dd step-et vettem neki, eddig ezzel vagyok a legkevésbé megelégedve puhaság és hajlékonyság szempontjából, és mondta is eleinte, hogy kényelmetlen. Nekem a superfit a legszimpatikusabb, aztán jön az elefanten. Ezek igazán kis könnyű, puha, kényelmes cipők. Nyári szandit ismét superfitet vettem neki. (hátrányuk, hogy drágák, de hiába olcsóbb a dd step, ha az meg rugalmatlanabb, és kényelmetlen neki!)
2012. ápr. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!