Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 1,5 évessel és 3 évessel hova...

1,5 évessel és 3 évessel hova mennétek nyaralni 3-4 napra belföldön? Mindenképp víz mellé mennétek?

Figyelt kérdés
2012. márc. 22. 14:36
 1/10 anonim ***** válasza:

Én nem mennék víz mellé.

Oda mennék, ahol van gyerekmedence, játszószoba, esetleg tematikus foglalkozások, játszótér.

Mi ide megyünk:

[link]

2012. márc. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én mindenképp víz mellé mennék és megyünk is 2 évessel.Talán a Balatonhoz hogy ne kelljen sokat utaznia vagy valami gyógyfürdős strandra.
2012. márc. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Őrséget ajánlom. Mi egy tanyán laktunk (2 és 4,5 évessel), rengeteg állat volt, lehet szépeket kirándulni, és a közelben van több tó is (pl. Vadása). Igazi vidéki, boldog, csendes nyaralás volt. rengeteg az állat, csak akkor menjetek oda, ha senki nem tisztaság mániás a családban.

(Mi a Ferencz portán laktunk, nagyon jó hely, de van lovastanya és sok egyéb lehetőség is)

2012. márc. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Olyan helyre mennék nyaralni kicsikkel, ahol vagy sekély vízpart, vagy egy jó strand, élményfürdő van a közelben gyerekmedencével, játszótérrel.
2012. márc. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én hasonló korú csemetéimmel kimondottan kerülöm a vizet. Kicsit parás vagyok a közös medencéktől, fertőzésektől, fülgyulladástól stb, így minek vigyem oda őket, ha úgysem engdem be a vízbe őket. Mi is olyan helyek között keresgélünk, ahol állatsimogatás, esetleg vadaspark, mozgásos játék lehetőségek vannak.
2012. márc. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mi soha nem vízpartra megyünk (ugyanilyen idős gyerekek), inkább olyan helyre, ahol van állatkert, erdő, stb.

Nem szeretem a vizet, semmi kedvem azon parázni, hogy melyik gyerekem fullad bele, vagy melyik szed össze valami kórságot a vízből.

2012. márc. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Balatonföldvárra megyünk,a strandon egy nagy részen bokáig érő víz van a kicsiknek ideális,ingyenes a strand.Bérelni szoktunk egy házat.
2012. márc. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A fiam egy vízi kacsa. Pici kora óta járunk baba úszásra. Borzasztóan imádja a vizet. Szinte tök mindegy Neki, hogy a Balatonban "úszkáljon", vagy egy medencében. Biztosan víz mellé megyünk, szerintem a Balatonra. A Balaton mellett sok olyan hely van, ahol medencében is lehet pacsálni. Ez rosszabb idő esetén jól fog jönni. Azt azért megjegyezném, hogy én is és a férjem is vízimádóak vagyunk (bár a férjem fázósabb a vízben). Engem is alig lehetett/lehet kikönyörögni a medencéből.

De rengeteg olyan hely van a hegyekben is, ahol a szálláson, vagy közelében van strandolási lehetőség.

2012. márc. 23. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Vízhez mennék, de nem a Balatonhoz. Egyik évben bevállaltuk, de nem élvezték a vizet, mert hideg volt :( Azóta csak kimondott strandhoz megyünk, ahol lehetőleg legyen gyerek medence is. Majd ha nagyobbak lesznek jöhet újra a Balaton :)
2012. márc. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nagyon köszi, sok tanácsot adtatok!
2012. márc. 23. 14:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!